Гороскоп на 20 квітня

Опубліковано: 20.04.2017

img-20150104102324-644

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам зірки радять зробити перерву у справах, не поспішати з розкручуванням нових проектів. Це день успіху, свободи, везіння, можна покластися на натхнення або на щасливий випадок. Також, це момент перестановки акцентів, пріоритетів. Можуть тимчасово повернутися можливості, які ви не до кінця використали. Добре налагоджувати контакти зі старими друзями. Контакти з ними стануть в нагоді не тільки для приємного проведення часу, але і для обміну думками, новинами, порадами в скрутній ситуації.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельців може чекати невелика революція в поглядах, плани або розкладі. День розташовує до соціальної відкритості, товариськості, але з застереженнями. Зростає особиста відповідальність за будь-який вибір. Варто скоротити зайві контакти, відмовитися від довірчих бесід або нових заяв, поки ви не прийшли до чітких висновків з такого питання. Тельцям, які прагнуть до популярності, кар’єрних висот або легкого вирішення проблем, важливо вміти доброзичливо спілкуватися з оточуючими на нейтральні теми.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюки можуть опинитися на роздоріжжі, на порозі нового етапу. Одночасно, багатьом Близнюкам день дозволить повернутися до вільного стилю спілкування, творчому процесу, неформального виду діяльності. Незважаючи на гарні передумови, варто проявити далекоглядність і подбати про вибір вірної тактики, що допомагає мінімізувати повторення минулих помилок. Важливо підтримати зв’язку з друзями, командою. Можливо, вам варто з кимось порадитися, нагадати про себе, заново заручитися підтримкою впливової.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам варто подумати про більш тонкої стратегії в бізнесі і рутинних справах. Важливо коригувати тактику, виходячи з обстановки. Ситуація може вимагати змінити маршрут, тип комунікацій, вид транспорту, взяти на себе інші функції. Імовірне повернення до старого розмови про кар’єру, дослідження, експеримент. Доречні доброзичливість і врівноваженість. Негнучкість загрожує прихованими проблемами, аж до знервованості, безсоння, загострення хвороб. Може ще раз стати в нагоді рада або протекція одного.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам доведеться внести поправки в поточні плани. Багато йде до кращого, але повністю скинути з себе вантаж турбот нереально. Одні завдання вдасться делегувати, іншими захочеться зайнятися особисто. Доля дає шанс заново опрацювати важливу тему, використовувати оригінальну знахідку, здійснити подорож, повернутися до процесу оновлення, підтвердження прав або публікації даних, до активного спілкування, навчання або дослідження. Важливо мати надійного заступника, поки ви у від’їзді або занурені в інші справи.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам сьогодні важливо ладити з близьким оточенням, в тому числі, колегами по роботі. Ситуація може знову звести вас із старим приятелем, змусити згадати про вас когось із друзів. Також, цей день стимулює інтелект, спонукає оновити систему знань, пригадати оригінальні методи, унікальні авторські знахідки, цінні плоди колективного досвіду або експерименту. Нестандартні завдання вирішуватимуться легше, ніж типові. Може знадобитися черговий апгрейд комп’ютера, оновлення робочих програм.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам день вселить оптимізм, натякне на відкриття нових можливостей чи на оновлення формату старих програм. Можуть знову відродитися надії, пов’язані з подорожжю, заробітком далеко від дому, роботою в міжнародній організації. Події дня покажуть, що у вас потребують вашої присутності або думки багатьом не вистачає. Але не варто поспішати, якщо вас щось утримує, в цьому питанні краще слухати внутрішній голос. Це вдалий день для відпочинку, неофіційної зустрічі, повернення до старого хобі.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонів події змушують змінити стратегію або коло спілкування, завершити або переглянути умови співпраці. Не виключена залежність від чужих слів, настроїв, планів, можливостей. Вас можуть запросити на старе місце роботи або на випробувальний термін в якому-небудь новому якості. Якщо попереду період «вільного польоту», краще використати його з користю. Можна зайнятися домашніми справами, власним сайтом, розширенням горизонтів, виконати обіцянки, дані друзям, партнерам, родичам.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Для Стрільців день позитивний, але з невеликим секретом. Ситуація може вимагати обміну ролями і повноваженнями, що для вас швидше вигідно: ви можете повернутися до звичної ролі або формату відносин. У той же час, не зашкодить пильність. На горизонті можуть з’явитися перспективні партнери, але водночас не виключена активізація старих недоброзичливців. Це прекрасний день для спілкування з справжніми друзями, але не варто давати привід для нападок критиків, притягувати ошуканців, маніпуляторів.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам належить заново оцінити свої матеріальні, інтелектуальні, ділові ресурси. Можливі вдалі планові придбання. Може з’явитися перспектива додаткового доходу, підвищення окладу, але разом з підвищенням навантажень. Також, уваги можуть вимагати технічні або організаційні моменти побуту. Може повернутися інтерес до оригінальних планів, пов’язаних з житлом, особистим сайтом, заробітком, власним бізнесом, проте ваш запал будуть значно остуджувати досвід і природна обережність.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям день обіцяє сприятливі зміни. Може закінчитися важкий період, пов’язаний з домашніми або діловими обов’язками, побутовими або технічними роботами. У сімейному житті очікується новий етап, що передбачає не стільки фізичні, скільки моральні навантаження. Складаються умови для вільних занять, відкриття нових шляхів, цікавого відпочинку, прояву ініціативи. З’являється можливість здійснити, розвинути і довести до кінця важливий захід, що входить в генеральний план дій.

Риби (20.02 – 20.03)

У позитивних події цього дня багато Риби займуть позицію спостерігача. Найбільшу активність проявлять товариські, рухливі, заповзятливі Риби, що скучили по вільному спілкуванню і простору для маневрів. Можливі плани по зміні житла або автомобіля, реорганізації бізнесу або домашнього простору. Зірки нагадують, що зараз не варто поспішати: квапливі непродумані вчинки можуть принести більше шкоди, ніж користі. Переймаючи чужий успішний досвід, необхідно адаптувати його до своїх реалій

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.