Гороскоп на сьогодні 23 квітня

Опубліковано: 23.04.2017

img-20150104102324-644

Овен (21.03 – 20.04)

Енергію Овнів сьогодні забирає швидше внутрішнє життя, ніж зовнішня. Вмістом дня може стати прощання з чим-небудь, остаточний вибір. Можлива залежність від сумнівів, спогадів, мінливість цілей і настроїв. Відсутність активності може стати вимушеним: можливо, ви будете чекати чийогось появи, рішення. Пов’язувати вашу ініціативу може невизначеність, брак фінансування. Це не найкращий момент для починань, у тому числі, у сфері особистих відносин. Не рекомендується шопінг.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям зірки радять провести день треба спокійно, слідуючи інтуїції, але дотримуючи певні правила «психологічної гігієни». Важливо відпустити минуле, не намагатися вирішувати вже не актуальні завдання. Не варто зловживати зануренням у спогади, знову вдаватися в неприємні подробиці: можна зациклитися на безглузде ходіння по колу, стати песимістом, втратити надію і віру. Краще не спілкуватися з людьми, постійно натякають вам на ваші помилки, особливо, якщо ви самі їх вже давно усвідомили.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Настрій Близнюків сьогодні хитливо, цілі можуть бути суперечливими, відносини заплутаними. День спокушає піддатися обставинами або звичкою, знову відтворити негативний сценарій спілкування або почати будувати нелогічні плани. Можлива спроба залишитися в безперспективних відносинах, зберегти додаткові шанси шляхом інтриг. Будь-які починання сумнівні. Небезпечно думати, що мета виправдовує засоби. Не кращий день для з’ясувань відносин, знайомств, грошових витрат, значущого вибору.

Рак (22.06 – 23.07)

Сьогодні Ракам важко втриматися від бажання помріяти або віддатися ностальгії. Зірки радять вам не позбавляти себе емоційної їжі, але рекомендують уникати ідеалізацій і пропонують відмовитися від ілюзій на користь життєвої правди. Не варто романтизувати свої нездійснені мрії або далеке минуле, людей, яких ви не знаєте по-справжньому або давно не бачили. Під впливом почуттів, можливо перекручене уявлення про чужій країні або культурі, про деяких моральних чи духовних закономірності.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам варто утриматися від активності, так як сьогодні будь-яка ініціатива може виявитися марною тратою сил і ресурсів. Корисно остаточно розставити крапки над «i» у фінансових питаннях, духовних сумнівах, в областях, пов’язаних з любовними відносинами і творчою самореалізацією. Закрити сторінку стане простіше, якщо ви не будете зайвий раз ятрити собі рани, будити фантоми минулого. По можливості, краще позбавитися від речей і звичок, що нагадують вам про помилки і гальмують прогрес.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам цей день допоможе підвести риску під довгою історією, наприклад, під не сформованим шлюбним союзом, невдалою спробою, невигідним партнерством. Напрям дій підкаже життя, але остаточне рішення вимагатиме мудрості. Якщо колишні зобов’язання і прихильності відчуваються вами як вантаж, варто від них позбутися: подальше вкладення ресурсів і принесення жертв у цьому разі навряд чи обґрунтоване. Проте варто задуматися, чи не втрачаєте ви щось важливе, що потім не зможете заповнити.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам корисно зробити чесні висновки щодо своїх слабких місць. Розуміння справжнього джерела своєї вразливості допоможе вам правильно вибудовувати подальшу політику, заздалегідь уникаючи пасток і не повторюючи попередніх помилок. Вашій «ахіллесовою п’ятою» може бути риса характеру, наприклад, недбалість, довірливість, шкідлива звичка. Також, це може бути відповідальність за тих, хто від вас залежить, схильність до захворювання. Можливо, вам варто пам’ятати про свою некомпетентність в якійсь області.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонів чекає розчарування в тому, що довго здавалося ідеальним. Можливо, ви самі закривали очі на чужі недоліки або на похибки у своїй політиці. Визнання помилок і підрахунок збитків не привід відмовлятися від того, що дорого. У деяких ситуаціях, це буде неможливим, наприклад, якщо мова йде про вашу дитину, або про пасії. В цьому випадку, необхідно покінчити з тим, що заважає гармонії. Можливо, буде достатньо відмовитися від ілюзій, надмірних запитів або двоїстої тактики.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям доведеться усунути пережиток минулого, подолати сумніви, або перемогти в собі який-небудь істотний недолік. Звільнення від зовнішніх або внутрішніх пут не варто відкладати, інакше буде важко рухатися далі. Можливо вирішальна подія у сім’ї, побуті, особистих відносинах або емоційному стані, допомагає позбутися невизначеності і підвести риску. Ситуація не ідеальна, в чому-то вам не уникнути компромісу, важливо визнати реальність і не впадати у песимізм.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам зірки радять проявити поблажливість і гнучкість в малозначних ситуаціях. Енергія, заощаджена на переживаннях про дрібниці, стане в нагоді у більш важливих справах. Краще відмовитися від покупок, витратних заходів, безперспективних захоплень, сумнівних зв’язків. Також, є сенс забути про зайву перфекціонізм. Якщо неможливо прийняти бездоганне рішення прямо зараз, варто погодитися на тимчасовий вихід з положення, змиритися з ще однією відстрочкою, перевіркою або переробкою.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям краще присвятити цю добу звільненню від різних «шлаків», в тому числі, психологічних. Не варто залишати незавершеною процес чищення, вологого прибирання, сортування речей, інспекції ресурсів. Бажано виключити будь-які придбання, а також оренду: можливо погана якість товару, є ризик придбати підробку, залишок, неліквід, зіткнутися з витоком коштів внаслідок обману, недбалість, некомпетентність. Якщо здійснена невигідна покупка, не варто затягувати з поверненням, обміном.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам пора прийняти ключове рішення, інакше ситуація нав’яже свій, менш вигідний сценарій. Найбільшу складність може уявити подолання сумнівів і визнання очевидних фактів – тривалих перешкод, власних помилок і «хронічних» недоліків. Остаточний обрив зв’язків, розворот в новому напрямку, виступ у новій якості все ще відкладаються, що буде на руку нерішучим млявим Рибам. Нетерплячим честолюбним Рибам доведеться набратися терпіння, піти на ще один компроміс.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.