Гороскоп на 24 квітня

Опубліковано: 24.04.2017

img-20150104102324-644

Овен (21.03 – 20.04)

Овнів чекає прилив енергії і ряд цікавих можливостей. Багатьом Овнам додасть ентузіазму дух змагальності. Найбільшу підприємливість варто проявити вранці, а далі діяти по ситуації. Не варто пропускати початок дня, якщо ви хочете підбадьоритися і залишатися в хорошій фізичній формі – в цьому випадку, підійде будь-який вид активності, з яким ви «дружите». Якщо для вас актуальні роз’їзди, не завадить заздалегідь намітити маршрути і подбати про технічну частину, наприклад, стоянці, заправці.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям день допоможе відволіктися від переживань, перейти від емоцій до дій. При цьому зірки не радять розпорошувати увагу, розкидатися. Сьогодні краще намітити одне-два конкретні напрями та прикласти всі зусилля для отримання швидкого результату. Не виключено, що вибір вам підкаже чи навіть нав’яже ситуація – наприклад, у вас з’являться додаткові домашні клопоти або невідкладні службові обов’язки. Можливо, вам доведеться тимчасово замінити колегу, надати кому-то дружню послугу.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам день дозволяє проявити ініціативу, кмітливість, винахідливість, позбутися сумнівів через дію. Можливо, ваше завдання буде полягати не в прояві особистої ініціативи, а в оперативному підхваті чужий. Сьогодні можна успішно включитися в реалізацію колективної ідеї. Ви можете стати відмінним помічником, наприклад, водієм або інструктором. Якщо для вас актуальніше власні починання, пам’ятайте, що зараз не час для повноцінного старту, краще обмежитися «пробою пера».

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам не варто чогось боятися і відмовлятися від шансу, але в будь-якій справі варто бути обережніше з темпами і інтенсивністю. Небажано зациклюватися на єдиній можливості або методикою, не спробувавши інші. Помірний ентузіазм допоможе озирнутися, адаптуватися, вибрати оптимальну тактику, не пропустити щасливий випадок. Можливо, саме сьогодні ви знайдете обхідний шлях, третій варіант, таємну підтримку, придбайте відповідний інструмент, вдале місце, тлумачного наставника або помічника.

Лев (24.07 – 23.08)

Леви можуть проявити ініціативу в заданих рамках, наприклад, заново дати хід призупиненим проекту. Є умови для успішного вирішення завдань, пов’язаних з комунікаціями, транспортом, оформленням документів, доланням відстаней. Ефективні зусилля, спрямовані на поповнення знань, тренування навичок, пошуки вчителя, попутника або помічника, розширення закордонного бізнесу. Можливо повторне вдале використання знайомих шляхів і методів. Може стати в нагоді досвід гіда, перекладача, тренера.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам ці добу надають активності, спонтанності, підприємливості. У багатьох Дів прокинеться інтерес до продовження експерименту, реалізації багатоетапного плану. День дозволяє знову випробувати свої сили в якомусь продуктивному, але ризикованому напрямку. Не виключено, що сміливості і винахідливості вимагатимуть обставини, наприклад, нові обов’язки. Якщо мова йде про нову роботу, кар’єру, може стати необхідним випробувальний термін, експрес-тест, виступ у ролі тимчасово виконуючого обов’язки.

Терези (24.09 – 23.10)

Для Ваг новиною дня (але аж ніяк не сюрпризом) може стати чужа ініціатива. Можливо, від вас будуть чекати згоди, заперечення, зустрічного ходу або іншої реакції. Зірки підказують, що не варто ігнорувати питання, ні поспішати з відповіддю. Щоб не нашкодити своїй репутації, краще знайти золоту середину. Якщо дозволяють обставини, в даний момент варто віддати перевагу дистанційне спілкування або контакт через посередника. Можливо, має сенс витримати паузу, щоб підготувати обґрунтовану відповідь.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам варто проявити більше винахідливості і спритності, уникати монотонності. Підвищити загальний тонус допоможуть помірні різноманітні навантаження. Можна з новими силами повернутися до перерваної роботи або турботам про домашнього вихованця, використовувати в іншому напрямку знайомі навички, зайнятися повторним вивченням інструкцій або подальшим відточуванням майстерності. Особливої уваги можуть заслуговувати деталі, в тому числі, технічні – запчастини, комплектуючі, оновлення і доповнення для комп’ютерних програм.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Протягом дня Стрільців чекають окремі надихаючі моменти, які ознаки загального пожвавлення обстановки. В емоційному плані, це день піднесення, ентузіазм цілком здатний заповнити недолік фізичної енергії і стартових можливостей. У полі зору може знову з’явитися потрібний чоловік. Можливо, ви знайдете друга, партнера, помічника, повернете клієнта. Якщо ви досить впевнені в собі, вас може додатково мобілізувати поява суперника, перспектива помірятися силами або взяти реванш.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам не варто відкладати включення в робочий ритм. Можливо, доведеться терміново зайнятися домашніми клопотами, або навчитися заново поєднувати службовий і домашній режими. Швидше за все, вас будуть чекати вже знайомі обов’язки, люди, інструменти, завдання, а зміни будуть лише окремі акценти. Може гостріше постати питання спритності, вправності, майстерності. У число пріоритетів може потрапити власне здоров’я, або турбота про здоров’я близьких істот. Поточні справи краще виконувати відразу.

Водолій (21.01 – 19.02)

У Водоліїв сьогодні з’явиться нове поле діяльності, або знайдеться хороший привід повернутися до колишніх цікавим заняттям. Можна активно взятися за переробку, редактуру, реорганізацію, ремонт, апгрейд. Можливий підвищений інтерес до тем, пов’язаних з поїздками, спілкуванням, практичним навчанням, тренуванням, експериментами, до процесу управління комунікаційними або транспортними системами. Принесе багато користі контакт з колишніми знайомими, може виявитися вельми своєчасною випадкова зустріч.

Риби (20.02 – 20.03)

Цей день спрямовує увагу Риб в технічну або інформаційну область. Може зрости інтерес до тем, пов’язаних з пошуком і освоєнням територій, вкладеннями в бізнес, житло, побутову техніку, до нюансів, що стосуються придбання, ремонту, утримання і водіння автомобіля. Ентузіазм бажано поєднувати з обережністю, поміркованістю. Навіть у найбільш актуальних напрямах поки краще обмежитися експериментом, не поспішати з висновками, виставити розумні ліміти на витрату коштів, часу, енергії.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.