На Уманщину приходить тепло

Опубліковано: 24.04.2017

У середині квітня за даними Черкаського ГМЦ на Уманщині в результаті надходження арктичного повітря відбулося суттєве похолодання. Середньодобові температури повітря впродовж 20-21 квітня були у межах 2-4º, що на 6º нижче кліматичної норми на цей час і більш відповідають кінцю березня – початку квітня. Лише 22-23 квітня температурний фон підвищився до 7-8°.
По всьому району у нічні та ранкові години спостерігалися заморозки, періодично випадали зливові опади у вигляді дощу та мокрого снігу, подекуди за спостереженнями метеостанції навіть встановлювався тимчасовий сніговий покрив. В окремі дні місцями вітер посилювався до штормових значень 15-16 м/с.
За прогнозом, на Уманщині 25 квітня вночі очікуються заморозки 0..5º – останні цієї весни, вдень повітря прогріється до 13..18°. Із 26 квітня, з південними вітрами у наш край почне надходити дуже тепле, сухе повітря, яке зумовить підвищення температури повітря вдень до 17..22º, вночі 4..9º. Активне надходження тепла зумовить посилення вітру до 15- 20 м/с, що додаватиме дискомфорту та зумовлюватиме пересихання верхнього шару ґрунту.

Повідомляє метеостанція міста Умань

Фото Метеостанціи Умань.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.