4-річного Стасика Лисенка з Катеринополя прооперували в Туреччині

Опубліковано: 25.04.2017

4-річного Стасика Лисенка з Катеринополя прооперували в Туреччині

 

Багатьох українців хвилює доля маленького катеринопільчанина Стасика Лисенка.

Адже ще зовсім нещодавно родина була у розпачі, оскільки не в змозі була зібрати 110 тисяч доларів на лікування хлопчика, у якого виявили пухлину стовбуру головного мозку. Потрібно було робити терміново операцію за кордоном. Але світ не без добрих людей.

Завдяки спільним зусиллям народного депутата України Антона Яценка,  відомого мандрівника Дмитра Комарова та співачки Надії Дорофеєвої та багатьох інших людей за три дні понад 110 тисяч доларів, необхідних для лікування, і малюка відправили на операцію в Туреччину. Наразі вже є результат. Хлопчику зробили операцію. Про це написали у групі “Стасик, живи!” (“ВКонтакті”) 15 квітня повідомили

“… один етап уже пройдено – 10 квітня нашому Сонечку зробили операцію, 8,5 годин хвилювань, метань, сліз і молитов… Операція пройшла успішно, але наслідків не вдалося уникнути. У Стаса відняло лівий бік. Лікарі стверджують, що протягом 2-3 тижнів функції відновляться, необхідна постійна присутність, догляд. Хлопчик погано розмовляє. Пухлина відправлена на біопсію, гістологію з метою визначити її “ПІБ”, з чого вона складається! Попередній прогноз доктора: це 1 або 2 стадія раку, у стовбурі мозку пухлина не може бути доброякісною. Результати очікуємо…Після цього буде визначено подальшу схему лікування малюка, можливо доведеться робити ще одну операцію”…

Попри складність ситуації й хвилювання за хлопчика, його мама, Юлія Тищенко, теж не забуває про людей, що підтримали її сім’ю, морально і матеріально у скрутну хвилину. На Пасху вона звернулась до всіх із привітаннями та словами вдячності.

Зараз у групи “Стасик, живи!” близько тисячі підписників, і це лише ” ВКонтакті”, крім того, за долею малюка слідкують і у мережі ” Фейсбук”, і в ” Однокласниках”.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.