В Умані масово отруюються тварини

Опубліковано: 25.04.2017

Останнім часом серед користувачів соцмереж збільшились випадки так-званих «постів гніву» щодо масових випадків отруєння та знущання над тваринами в Умані.

Вчора мої діти гуляли на вулиці з улюбленим собакою, – пише уманчанка Людмила Найдюк, – Але виявляється є люди, яким собаки заважають жити.. Я просто не розумію для чого по вулиці розкидують яд?? Собаку не врятували, вона померла у мене на очах..

Ветеринар, до якого звернулась жінка, сказав, що це не перший такий випадок в Умані за останній час.

Також жінка зауважила – «Хочеться побажати людям, яким так заважають собаки – залишайтесь  людьми і задумайтесь, що ця отрута може потрапити не тільки дворовим собакам, а кому завгодно!»

 

20170408 183106

 

Іншу історію розказала уманчанка Ольга Поляшова.

«Сьогодні я – багатодітна мати… По дорозі зі спортзалу знайшла 5 викинутих кошенят.  Деякі навіть ще не відкрили очі… Вони всі збилися в купу і кликали на допомогу, намагаючись зігрітися.»

 

Редакція 04744.info також нагадує, що Верховна Рада має намір ввести кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.

Законопроект, прийнятий кілька тижнів тому, пропонує внести до Кримінального кодексу, відповідно до якого знущання над тваринами карається арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 3 років.

Джерело:

04744.info

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.