Гороскоп на 26 квітня

Опубліковано: 26.04.2017

img-20150104102324-644

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам не варто планувати підвищену активність. День розташовує до спокою, повільності, інертності, посилює потяг до комфорту. Увага краще спрямувати на фінансову або господарську частину, на рядові покупки, приготування їжі, прибирання будинку і прилеглої території. Відповідний момент для очищення організму, але розвантажувальні заходи не повинні ослаблювати, йти на шкоду. Варто знайти компроміс між дієтою і повноцінним здоровим харчуванням, наприклад, відмовитися від важкої і «неживої» їжі.

Телець (21.04 – 21.05)

Для Тельців це не самий динамічний, але важливий день. Має значення спосіб життя, настрій, набір звичок. Актуальні будь-які методи м’якого очищення, бажано, комплексного: фізичного, ментального, емоційного. Корисно приймати ванни, пити більше води і соків. Плани і мислеформи цих доби будуть підживлювати вас протягом місяця. Варто позбутися від зацикленості на запізнілих сумнівах, поганих спогадах. Абстрагуватися від нав’язливих дум допоможуть техніки зупинки внутрішнього діалогу.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам зірки радять тимчасово утриматися від особистих ініціатив. Відмова від суєти, як і від надмірного харчування, стане однією з головних умов добре проведеного дня. Це не той момент, коли ви можете набрати швидкість»: спроби форсувати події заведуть у глухий кут, або дадуть лише ілюзію результату. Надлишок енергії можна направити в нескладне, але корисне заняття. Легко піде монотонна знайома робота. Корисно усамітнення, скорочення контактів, взаємодію один на один з живою природою.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам сьогодні протипоказані підвищені навантаження, в тому числі, примусові. По можливості, варто відмовитися від ідеї взяти на себе частину чужої ноші (за винятком випадків, коли без вас не обійтись). Корисно взяти паузу в поточних справах і кинути погляд у майбутнє, звертаючи особливу увагу на його матеріальну складову. Також, непогано приділити увагу харчовим звичкам: не виключено, що вам пора щось змінити у своєму раціоні, у зв’язку з сезонними обставинами або станом здоров’я.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам не варто гнатися за новими результатами. Сьогодні важливіше оцінити картину в цілому, зважити на уявних вагах свої втрати та успіхи, в тому числі, в матеріальному еквіваленті. Корисно подумати про вибір засобів для досягнення мети та про ресурси, які можуть для цього знадобитися. Вдалий момент для відмови від непродуктивних фінансових методів, що можуть призвести витоком грошей, виснаженням активів. Одночасно, слід остаточно відмовитися від помилкових симпатій, старих речей, не виправдали себе відносин.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам день допоможе поставити крапку в довгій історії відносин або зобов’язань. Велике значення при цьому матиме фінансовий аспект: якщо ви не маєте серйозних давніх боргів, вирішити інші завдання буде простіше. У поточних справах можливо затишшя, що не означає відсутності перспектив. Відповідний момент для перегляду способів заробітку і рівня доходів, особливо, якщо частину коштів ви отримуєте за рахунок торгівлі, роз’їздів, надання послуг, взаємодії з іноземної і іногородньої клієнтурою.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезів чекає близьке закінчення неприємного періоду та зняття обмежень, пов’язаних з харчуванням, спілкуванням, поїздками, повсякденним режимом. Закриваючи сторінку, варто звернути увагу на матеріальний аспект. Можуть бути особливо важливі такі деталі, як загальний бюджет, часткова власність, кредитна історія, стан банківських рахунків, нюанси фінансування. Не виключено, що саме ці або пов’язані питання незабаром стануть вирішальним чинником, наприклад, визначать ваш вагу в партнерстві або частку в прибутках.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Ці добу нагадають Скорпіонам про деталі, пов’язаних з відносинами, співпрацею, договірними зобов’язаннями. Можуть визріти зміни в загальному стилі взаємодії, наприклад, в системі грошових розрахунків. Також, можливі зміни в позиції конкретної людини, що є вашим партнером, помічником, клієнтом, захисником інтересів. Не виключено, що і ви тимчасово втратите ентузіазм, зайнявшись новим привабливим напрямком. Нова ера може намітитися в історії романтичного або шлюбного союзу.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям варто переглянути нюанси побуту та харчування, деталі, пов’язані зі службовою рутиною, лікуванням захворювань, утриманням домашніх вихованців. Приводом може стати закінчення важкого періоду в сімейному житті. Вимагає уваги бізнес, побудований на наданні послуг, включаючи доставку, мовного, торгівлю, ремонт. перетримування тварин. Може стати актуальним питання про місце роботи, підборі персоналу. Не варто ігнорувати особистісний фактор, наприклад, відпускати цінного співробітника, або утримувати недбайливого.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Для більшості Козерогів цей день має позитивну забарвлення. Частина проблем відпаде за неактуальностью, частина отримає несподіване і просте рішення. Може порадувати поведінку дитини, близької людини. Можливі хороші новини від людей, з якими ви ведете взаємовигідні справи. Пройде безболісно і м’яко процедура прощання, розлуки. Напружена праця і зайву метушню бажано виключити. День розташовує до відпочинку і отримання задоволень, підходить для особистої зустрічі в інтимній обстановці.

Водолій (21.01 – 19.02)

У Водоліїв сьогодні висока потреба у власному будинку, в підтримці з боку батьків або домочадців. Старі знайомі умови здадуться багатьом представникам знака більш привабливими і комфортними, ніж упорядкований, але незвичне місце проживання. Домашня трапеза може викликати приємні асоціації, ніж відвідування ресторану або кафе. Можлива тяга до землі, природи, заміському будинку. Можна дозволити собі невеликі вольності в харчуванні, вони майже не позначаться на фігурі і вазі.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам день обіцяє спокій і гармонію. Можна відкласти необов’язкові справи, дозволити собі трохи полінуватися. Пауза буде подвійно доброчинної для підприємливих Риб, так як вбереже їх від необачних кроків з неоднозначним результатом. Якщо ви переживали складні часи, з’являться ознаки «світла в кінці тунелю», позбавлення від смутку, будь-якого обмеження, або від необхідності неприємного вибору. Близьке закінчення непростого періоду можна відзначити невеликою приємною розвагою або дрібної покупкою.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.