В Уманській психлікарні знайшли чоловіка із перерізаним горлом

Опубліковано: 26.04.2017

В Уманській психлікарні знайшли чоловіка із перерізаним горломТаємнича смерть в Уманській психіатричній лікарні. Місцевого завгоспа знайшли мертвим із перерізаним горлом. А поруч лежала закривавлена болгарка. І в поліції, і в самій лікарні всі переконують, що це самогубство. Та чи справді чоловік додумався вкоротити собі віку електроінструментом? Невже людина може після смерті вимкнути прилад із розетки? Сміливі версії від черкаських медиків і копів. Про це «Нова Доба» дізналася із сайту НТН.

7-річна Даша тримає в руках татове фото і ледь стримує сльози. Вона була довгоочікуваною дитиною і улюбленою донечкою 53-ри річного Віктора Дудника. А днями почула від мами страшну звістку

Віктор Дудник працював завгоспом в Уманській психіатричній лікарні. Людмила розповідає: нічого не віщувало біди ані напередодні, ані того трагічного дня. Зранку її чоловік, як завжди, вигуляв собаку, приготував сніданок і перший поспішив на роботу.

А вже за кілька годин Людмилин світ розколовся навпіл: їй повідомили, що чоловіка знайшли з перерізаним горлом.

Віктора начебто знайшов його підлеглий Олександр Музиченко. Знімальна група спробувала розшукати цього чоловіка на роботі. Але двері майстерні зачинені. Людмила згадує: після трагедії там було багато поліції, а її в майстерню не пускали. Всі колеги, як один, переконували жінку, що то було самогубство. Та коли вона дізналася, чим саме в її чоловіка було перерізане горло, в суїцид не повірила. Як міг Віктор зарізатися болгаркою? І невже після того покійник міг ще й вимкнути інструмент із розетки?

У психлікарні про загадковий інцидент із їхнім завгоспом ніхто говорити не хоче. Головна лікарка розповідає, що останні пів року в нього начебто помічали депресивний стан. Але чому ж тоді не допомогли? Це ж і є профіль психологів і психіатрів

Але загадок усе ж більше, ніж відповідей. Чому завгосп загинув у майстерні? Адже це навіть не його робоче місце. І тим більше, в його обов’язки не входила робота з болгаркою. Та слідчого все це не бентежить. Воно й не дивно – значно простіше поховати справу, ніж морочитися з рослідуванням.

 

Джерело:

ВІККА

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.