Як уманчани в соціальних мережах відреагували на підняття плати за проїзд

Опубліковано: 27.04.2017

Головною вчорашньою подією для Умані стало безпідставне підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті. Якщо раніше пасажири сплачували по 3,5 грн за проїзд, то тепер доведеться віддати 4,5 грн. Саме такий проект вчора підтримав виконавчий комітет Уманської міської ради.

В соціальних мережах можна прослідкувати, як уманчани відреагували на таке злодійство – народним гумором. Просторами інтернету “гуляє” картинка з таким собі незамислуватим водієм-веселуном, дуже схожим на Уманського міського голову Олександра Цебрія. Цікаво, як далеко такий “водій” нас може завезти? І які по-тому будуть наслідки?

3

1

Як уманчани в соціальних мережах відреагували на підняття плати за проїзд

Як уманчани в соціальних мережах відреагували на підняття плати за проїзд

Також народна творчість не оминула і членів виконавчого комітету, які підтримали проект рішення. Найбільше громада незадоволена позицією В’ячеслава Зозулі, так як не перший рік він позиціонує себе як патріота рідного міста, гідного громадянина, але все одно голосував на користь компанії-перевізника, а не простих громадян.

4

А знаєте, чому так сталося? В українці впродовж усієї історії були занадто лояльними. Кривду терпіли, відкриті образи переводили на жарти. Тому ситуації, в яких посадовці відкрито демонструють свою байдужість до думки громади, стали для нас нормою. На такі закиди вже рідко хто звертає увагу. Той же самий В’ячеслав Зозуля глузує з обурення громадян.

2

Тому, мабуть, дійсно досить виливати свій сум в соціальних мережах, а час вдаватися до радикальніших методів, аби до містян почали ставитися з повагою і зважати на їх думку? Інколи здається, що саме цього прагне правляча верхівка Умані.

5

 

6

До слова, днями працівники Уманських РЕМ влаштували акцію, так як кілька місяців люди не бачили своїх заробітних плат і тепер мусять протестами привернути до себе увагу. Їх ініціативу підтримав і міський голова. Навіть навідався до мітингарів, спілкувався з ними. А, можливо, для когорти таких от громадян краще і справедливіше було б не ускладнювати життя підвищенням тарифів?

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.