Антон Яценко: Закликаю уманчан до акцій протесту та бойкоту проти підвищення тарифів на громадський транспорт (ВІДЕО)

Опубліковано: 27.04.2017

26 квітня на засіданні Виконавчого комітету Уманської міської ради було прийнято грабіжницьке рішення про підняття тарифу на проїзд у міському транспорті до 4,5 гривень, яке вступить в силу з моменту опублікування в газеті, тобто фактично з 1 травня.

Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook висловив обурення стосовно такого рішення , адже тарифи і так були завищені :

«Вважаю це рішення грабіжницьким та неприпустимим. Оскільки за рахунок коштів уманчан збагатиться компанія-перевізник ТОВ «Круїз-Авто».

На сьогодні піднімати ціну на проїзд абсолютно немає ніякої потреби, оскільки тарифи і так були завищені. Тому, ще раз наголошую на тому, що категорично проти завищених цін на транспорт!» – написав народний депутат України.

Крім цього, Антон Яценко зауважив, що його колеги з фракції партії «Відродження» намагалися взяти участь у обговоренні та протистояти прийняттю цього ганебного рішення, але керівник ТОВ «Круїз-Авто» нахабно перешкоджав їм навіть зайти до зали:

«Депутати фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді на чолі з Іриною Плетньовою та Черкаській обласній раді обурились підняттям тарифів, і маючи на те повне право, хотіли взяти участь у засіданні, щоб вплинути на рішення Виконкому. Але директор ТОВ «Круїз-Авто» Віктор Бойко спільно зі своїми підлеглими зухвало не дозволили їм цього зробити, і навіть загородили прохід до зали. В результаті конфлікту сталася бійка. І, навіть, довелось викликали поліцію.


Такі дії з боку компанії-перевізника є ганебними. Замість того, щоб відстоювати інтереси жителів міста, вони турбуються про власні кишені», – наголосив Антон Яценко.

Під час голосування всі присутні члени Виконкому проголосували «ЗА» підняття тарифів. На жаль, лише фракція партії «Відродження» в Уманській міській раді виступила на захист уманчан та проти цього мародерського рішення.

Народний депутат Антон Яценко пообіцяв зробити все можливе, щоб тарифи на проїзд в громадському транспорті на підвищились, а також закликав усіх бойкотувати та виходити на акції протесту:

«Як народний депутат, я спільно з депутатами фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді на чолі з Іриною Плетньовою та Черкаській облраді будемо і надалі відстоювати інтереси жителів міста Умань та робитимемо все для того, щоб не допустити впровадження 4,5 грн. на проїзд у міському транспорті.
Закликаю всіх бойкотувати та не їздити на грабіжницьких маршрутках. Необхідно виходити на акцію протесту та вимагати негайного скасування рішення Виконкому».

Найближчим часом депутати фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді звернуться до суду щодо скасування незаконного рішення по підняттю тарифів на проїзд.

#АнтонЯценко, #протизавищенихтарифів, #транспорт, #маршрутки, #Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.