УМАНЬ – У ДЕСЯТЦІ НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ТУРИСТИЧНИХ НАПРЯМКІВ ПО УКРАЇНІ НА ТРАВНЕВІ СВЯТА

Опубліковано: 29.04.2017
Умань – у десятці найпопулярніших туристичних напрямків по Україні на травневі свята

Місто Умань увійшло у десятку найпопулярніших туристичних напрямків по Україні на травневі свята. Про це свідчать дані аналізу попиту на тури по Україні у туроператорів і тематичних запитів в інтернет-пошуковиках, проведеного фахівцями Асоціації індустрії гостинності України, пише “Новое время”.

Так, на травневі свята українці найбільше полюбляють подорожувати:1. Київ, 2. Одеса, 3. Карпати, 4. Закарпатті, 5. Львів, 6. Кам’янець-Подільський, 7. Ужгород, 8. Чернівці, 9. Умань і 10 . Асканія-Нова.

УМАНЬ – У ДЕСЯТЦІ НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ТУРИСТИЧНИХ НАПРЯМКІВ ПО УКРАЇНІ НА ТРАВНЕВІ СВЯТА

За словами колишнього міністра курортів і туризму Автономної республіки Крим Олександра Лієва, Київ лідирує за попитом як напрям турів на травневі вихідні для некиян з очевидних причин – свята частково збіглися з півфіналом Євробачення-2017, яке саме по собі викликає величезний інтерес.

А Одеса потіснила традиційного лідера весняного туристичного попиту – Закарпаття з усіма його сакурами, нарцисами і винними фестивалями. Що стосується точок інтересу незахідного напрямку, в українців в основному на слуху лише уманська Софіївка та заповідник Асканія-Нова.

Джерело:

ВІККА

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.