В Умані найдорожча вартість проїзду у маршрутках, порівняно з іншими містами (інфографіка)

Опубліковано: 02.05.2017

Фото Василя Коржа.

Користувачі соцмереж активно обговорюють інфографіку вартості проїзду у міському пасажирському транспорті в різних містах України. Виходячи з побаченого, не важко зрозуміти, що сьогоднішня середня ціна проїзду у містах становить 4 гривні. Найдешевший проїзд у Конотопі – 2 гривні 50 копійок, найдорожчий в Умані та Кропивницькому – 4 гривні 50 копійок.

Варто зауважити, що Умань хоч зрівнялася у ціні з Кропивницьким, та програє йому не лише в чисельності населення, а й за масштабами районний центр вдвічі менший обласного. Відповідно, маршрути пасажирського транспорту значно коротші.

А от з Мукачевом чисельність населення Умані зрівнялася, та проїзд у пасажирському транспорті західноукраїнського міста дешевший на 50 копійок.

Ну і не можна оминути увагою Конотоп. В цьому невеликому місті вартість проїзду в громадському транспорті становить всього лиш 2 гривні 50 копійок, хоча до березня цього року становив 3 гривні. Зниження вартості проїзду сталося після того, як у місті страйкували маршрутники. Вони стверджували, що обслуговувати пасажирів нерентабельно і вартісно, а отже необхідно підвищити вартість користування громадським транспортом. Обурений таким відвертим саботажем, Конотопський міський голова розірвав угоду з найбільш войовничо налаштованими приватними перевізниками. А ті, що лишилися, вибачилися за саботаж і пристали на умови керівника міста.

Це ще раз доводить, що тарифи можна знизити, коли є на то бажання. Але якщо його немає, то і пасажиропотік буде невлаштовувати, і автобуси буде дорого обслуговувати, і знайдеться ще ряд причин, чому Умань невигідне місто для перевізника.

“В Умані ціна за проїзд в маршрутках зросла аж до 4,5 грн., що набагато вище у порівнянні з іншими містами в Україні. І все це завдяки нашому «турботливому» меру Цебрію і компанії-перевізнику «Круїз-Авто», які вирішили поповнити свої кишені за людські гроші.
Чого ми повинні сплачувати 4,5 грн. за те, щоб проїхати у старій маршрутці-розвалюсі??ЦЕ відкритий ГРАБІЖ! Давайте не допускати, щоб мер і «Круїз-Авто» на нас наживалися!”- обурюється користувач  соцмережі Фейсбук.

Одним словом, компанія-перевізник ТОВ “Круїз-Авто”, заручившись  підтримкою колишнього директора, а нині – міського голови Олександра Цебрія, вирішила збагатитись за рахунок уманчан. І якщо у цій ситуації нічого не робити, то уманчан і далі будуть обкрадати.  З такими темпами “не за горами” буде нове підвищення тарифів. Робімо висновки

1 Comment

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.