«В Умані проводяться тестові запуски комплексу фонтанів, а урочисте відкриття заплановано на 25 червня», – Антон Яценко. ВІДЕО

Опубліковано: 02.05.2017

fontan

Подивитись на запуск водограїв на суші, в парковій зоні, та на Осташівському ставу прийшли сотні уманчан.

Зазначимо, що ініціював будівництво фонтанів зі світломузичним водним та лазерним шоу та забезпечив виділення майже 90% коштів (як з дербюджету так і спонсорських), на реалізацію цього масштабного проекту народний депутат України Антон Яценко. Уманська міська рада надала тільки 10% коштів.

Як повідомив нардеп, зараз проводяться тільки пробні запуски фонтанів, а урочисте відкриття фонтанів заплановано на 25 червня. Але про дату відкриття всіх ще буде додатково проінформовано.

Варто відмітити, що майбутній фонтанний комплекс стане унікальним, адже фонтани будуть розміщені як на воді, так і на суші, на відміну від фонтанів у місті Вінниця, які лише на воді, та складатиметься з комплексу світломузичних фонтанів з лазерним шоу, майже 200-метрового водного екрану, на якому буде транслюватися все: від мультфільмів до футболу, та світломузичного плаваючого фонтану на Осташівському ставу.

Уже зовсім скоро фонтани в Умані стануть окрасою не тільки міста, а й всієї України. І насолодитися красою величних водограїв зможе кожен бажаючий.

За відео вдячні Фотограф Любитель

Відео Віталій Недбайло

Джерело:

04744.info

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.