Cучасний автобан через Умань з’єднає Львів та Одесу

Опубліковано: 03.05.2017

Похожее изображениеВ Укравтодорі розповіли, як будуватимуть автобан в ЄС за маршрутом Одеса-Умань-Львів-Краковець. Про це пише ЦТС  повідомляє 04744.infо

Як відомо, держагентство “Укравтодор” розробляє проект GO Highway, який з’єднає Одесу і Гданськ автобаном. Українська частина коридору пройде за маршрутом Одеса-Умань-Львів-Краковець.

“Ця дорога з’єднає порти Чорного моря з портами Балтійського моря. Нам необхідно цей коридор зробити дуже швидко, оскільки без з’єднання портів Чорного моря із Західною Європою розвивати економіку України буде складно. Ми починаємо розробляти цей проект вже в цьому році”, – сказав Новак.

За його словами, спочатку планується зробити середній ремонт ділянки траси М-12 між Львовом та Уманню. Роботи почнуться в поточному році, а завершаться в наступному. Уже проведено тендер і визначено компанію, яка займеться ремонтом ділянки цієї траси в Хмельницькій області.

Проект повинні будуть підтримати міжнародні фінустанови або сам Євросоюз. Розробка ТЕО модернізації ділянки Львів-Умань вже запущена в роботу, цей процес займе мінімум півтора року”, – зазначив глава “Укравтодору”.

“Крім того, якщо отримаємо погодження від ЄБРР, то оголосимо в цьому році тендер на будівництво північного об’їзду Львова. В разі, якщо нам вдасться змінити законодавство про концесії, то вже в цьому році ми почнемо процес по концесії дороги Львів-Краковець”, – додав Новак.

Що стосується польської частини маршруту GO Highway, то вона вже готова.

“У Польщі є автобан від кордону з Україною до кордону з Німеччиною, а також на північ від цього автобану – з Катовіце до Гданська. Тобто, на сьогодні від кордону з Україною можна вільно проїхати автобаном до Гданська”, – сказав Новак.

Нагадаємо, що державне агентство автомобільних доріг запланувало створення швидкісного автомобільного сполучення між Гданськом і Одесою.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.