Гройсман: “Зарплати ростуть швидше за ціни”

Опубліковано: 04.05.2017

dad813829f3d615dce0b3c27c882ffbc

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що зростання зарплат в Україні випереджає зростання цін, чим викликав обурення користувачів соціальних мереж. Про зростання доходів українців Гройсман написав на своїй сторінці в Facebook.

Пославшись на дані Держстату, прем’єр заявив, що середня зарплата штатного працівника в Україні в березні 2017 року склала 6752 грн., Що вдвічі більше мінімальної зарплати і на 8,7% більше показника лютого. Також Гройсман стверджує, що в березні більш ніж на 8% зросло промислове виробництво.

Прем’єр повідомив, що в цілому по році нібито є зростання доходів українців більш ніж на 37%, при цьому показник інфляції за цей період становить близько 15%.

“Можемо сміливо говорити, що зростання зарплат нарешті випереджає зростання цін”, – резюмував Гройсман.

Його пост зібрав понад 250 коментарів, більшість з коментаторів обурені заявою Гройсмана і називають її неправдою.

“Полудурок. Де він бачив зарплату 6752 грн? Якщо десь і бачив то це не означає що “доходи УКРАЇНЦІВ виросли на 37% “, “Ця статистика означає лише по-африканськи колосальний розрив між бідним населенням і жменькою тих, хто нагородив себе правом призначати самим собі надзарплати. Немає в Україні середньої зарплати 6752 грн!”, “Ага. Круто, але як бути інвалідам 2 групи, які на даний момент отримують соціальну виплату в розмірі 1247 грн і немає ніяких пільг?!!! (Інформація точна, тому що це я.)”, ” Не знаю, у мене брудними 3200 грн, що далі, як далі існувати?”,” Середня 6700 ??? Пригадується анекдот про пиріжки де шахтар з’їв нуль а депутат 10 і в середньому по 5 пиріжків на людину”, “Пане Володимир, видаліть цей пост, не насміхайтеся над людьми”, “Маячня … Заходимо на будь-який сайт з працевлаштування і дивимося пропоновані зарплати … 5000 – 5500 грн. з натяжкою в середньому виходить”, “Нечувана нахабність”, – коментують користувачі Facebook.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.