SpaceX запустить супутники для роздачі інтернету по всьому світу

Опубліковано: 05.05.2017

814163

Компанія SpaceX вказала терміни запуску програми з роздачі інтернету по всьому світу за допомогою супутників у космосі.

Про це пише The Verge.

Як розповіла віце-президент компанії Патріція Купер, будівництво мережі на орбіті Землі почнеться в 2019 році, а вихід мережі на повну потужність запланований на 2024 рік.

У 2017 році SpaceX збирається запустити на орбіту один з прототипів супутника, другий запуск відбудеться на початку 2018 року. Ці супутники будуть призначені для тестування самої технології і якщо випробування пройдуть успішно, перші сегменти повноцінної мережі з’являться в 2019 році.

SpaceX запустить супутники для роздачі інтернету по всьому світу

Таких супутників має бути 4425 і вага кожного складатиме 386 кг. Їх розмістять на висоті 1110-1350 км. Передача сигналу із можливою затримкою не більше 25-35 мілісекунд становитиме 600 мілісекунд.

Сама мережа буде підтримуватися за допомогою наземних центрів управління і інших споруд, які теж будуватиме SpaceX. Супутники компанія планує доставляти в космос лише за допомогою ракет Falcon 9, щоб скоротити витрати і знизити потенційну залежність від інших організацій.

За словами Купер, така мережа супутників позбавить компанії по всьому світу від необхідності прокладати фізичну інфраструктуру для підключення інтернету і самий зв’язок в мережі стане доступним в найбільш проблемних місцях світу.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.