Міносвіти хоче впровадити методику Lego у навчання

Опубліковано: 06.05.2017

1425256_1466853

Міноствіти зацікавлене співпрацювати з Lego для використання їхніх методик вивчення математики, фізики та інших природничих дисциплін через робототехніку. Про це зазначила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час візиту на 9-й Всеукраїнський фестиваль робототехніки Robotica-2017.

У межах фестивалю також проводилася всеукраїнська олімпіада з робототехніки, яка є відбірковим турніром на World Robot Olympiad.

“Зараз ми продовжуємо збирати драйверів реформ з усієї України і навіть за її межами – людей, що знають, як будувати сучасну освіту, котра буде корисною і цікавою для дітей. У рамках підготовки дітей до цієї олімпіади розроблено унікальні навчальні матеріали для вчителів, створено спеціальні навчальні програми. І ми сподіваємося, що нам вдасться розширити співпрацю з Lego для використання цих напрацювань на благо українських дітей”, – підкреслила Гриневич.

Лілія Гриневич та представник Lego домовились про проведення зустрічі, в межах якої можна буде обговорити варіанти більш глибокої та плідної співпраці.

Нагадаємо, Lego створила соцмережу для дітей до 13 років.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.