Гороскоп на сьогодні 7 травня

Опубліковано: 07.05.2017

Garoscop4

Овен (21.03 – 20.04)

Щоб повною мірою використовувати можливості цього дня, Овнам варто відмовитися від індивідуалізму і незалежності, проявити повагу до неписаними законами колективу, врахувати вимоги етикету. Бажано підтримувати справедливий баланс, поважати чужі звички, смаки та переконання. Це відмінний день для розвитку любовних відносин, зміцнення подружнього союзу, але не тільки. Можна відновити спілкування з групою, заручитися підтримкою впливової і таким чином успішно просунути свій особистий інтерес.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям варто підтримувати рівні дружні стосунки з усіма. Самолюбною і владним Тельцям зірки підказують, що це не найкращий день для демонстрації сили й переваги. Привітність, комунікабельність і толерантність забезпечать вам підтримку в будь-якій справі. Разом з приємними бонусами, які дають зв’язку, можуть з’явитися додаткові обов’язки, які вам вже знайомі. Можливо, доведеться надати послугу комусь із впливових друзів. Можуть вимагати підвищеної уваги домашні вихованці.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюків чекає прекрасний день, здатний виправдати очікування і винагородити за неприємності. Не варто зволікати з діями, так як практично будь-яка ваша ініціатива сьогодні буде сприйнята прихильно і дасть блискучий результат. Незважаючи на вируючу енергію, вас не підведуть смак і почуття міри. Це відмінний момент для романтичного побачення, примирення, стрімкого розвитку роману. Якщо умови для спортивних, ділових і творчих успіхів. Можливо щаслива подія, пов’язане з дітьми.

Рак (22.06 – 23.07)

У центр уваги більшості Раків сьогодні потрапляє будинок, або особиста територія. Прекрасний день для прийому гостей, святкування новосілля, повернення в «рідні пенати» після відсутності. Можливе поповнення в складі домочадців. Можна налагодити стосунки із земляками, друзями вдома, сімейним кланом або його окремими впливовими представниками. У той же час, ці добу підкреслять вашу або чужу амбіційність, претензії на що-небудь. Бажано як можна дипломатичніше пом’якшувати різницю переконань.

Лев (24.07 – 23.08)

Події цього дня Львів порадують і надихнуть. Можливий приємний сюрприз у близькому оточенні, але не виключена і широка географія подій. Ви можете отримати вести від далеких знайомих, пропуск на якусь заповітну територію, доступ до бажаний соціальний коло. Друзі, сусіди, подорожні можуть навперебій пропонувати вам допомогу, навіть якщо ви в ній, за великим рахунком, не дуже потребуєте. Хороший момент для автомобільних подорожей, перельотів, відвідування масових заходів і популярних місць.

Діва (24.08 – 23.09)

Діви можуть розраховувати на поліпшення добробуту, або на нематеріальні, але не менш цінні бонуси. Можливі прямі фінансові надходження, подарунки, а також щедрі аванси, вдалі знижки, унікальні знахідки, підтримка від друзів і родичів. Може бути сплачений вашу працю, не виключена компенсація за колишні заслуги. В силу збереження природного балансу, у вас може з’явитися пристрасть до додаткових витрат, ви можете почати смітити грошима і витрачати кошти в розрахунку на майбутні прибутки.

Терези (24.09 – 23.10)

У Терезів сьогодні прекрасні можливості, в багатьох ситуаціях гарантований солідний перевагу. Завдяки чарівності, авторитету та дипломатичності, багато Терези зможуть справити незабутнє враження на партнерів, а при бажанні, зробити союзниками своїх опонентів і конкурентів. Натхнення, азарт, інтуїція ляжуть на добре підготовлений грунт, спонтанні з вигляду кроки виявляться ідеально продуманими, заздалегідь прорахованим. Можливі витрати дня – підвищена амбітність, владність, широта запитів.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Сьогодні удача на боці товариських компанійських Скорпіонів. Маючи підтримку групи або партнера, ви істотно підвищує свої шанси і автоматично отримуєте захист. День не розташовує до войовничості, бажано виявити такі якості, як доброзичливість, демократичність, толерантність, великодушність. Добре взяти участь у командній грі, спільній справі, обмін досвідом. Вдалі добу для спортсменів, бізнесменів, мандрівників. Замкнутим Скорпіонам корисно попрактикуватися у соціальних навичках.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям варто бути активніше і сміливіше, так як сьогодні значно зростають шанси на перемогу в будь-якій грі. Це прекрасний день для участі в колективних справах, рекламних акціях, для формування або відновлення команди однодумців. Вдалий момент для повторної спроби, взяття реваншу після минулих поразок. Багатьох Стрільців будуть підтримувати друзі, колеги, вихованці, шанувальники. Якщо ви віддаєте перевагу «одиночне виступ», додасть вам сил переконаність, віра в себе або у свої ідеї.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Сьогодні Козероги відрізняються подвоєною цілеспрямованістю і великим честолюбством. Багато представників знаку зроблять все можливе для виконання бажань, притягнуть до реалізації своїх намірів всі доступні зв’язку і засоби. Козерогам, одержимий своєю метою, зірки радять бути дипломатичніше і завбачливі, не загострювати вже наявний конфлікт інтересів. Якщо ситуація не критична, не варто «йти по головах», топтати потреби близьких, псувати відносини з потенційними союзниками і покровителями.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям події дня вселять надію, подарують успіх, допоможуть вирватися з кола рутинних турбот. Можна отримати підтримку, подарунок, виправдання, нагороду. Можливі хороші новини здалеку, відкриття шляхів. Якщо ви збираєтесь за кордон і вже відчуваєте себе в душі громадянином світу, зірки не радять вам повністю перекреслювати зв’язку з батьківщиною, корінням, співвітчизниками. Це прекрасний день для будь-яких починань, за винятком тих, що стосуються земельних володінь, батьківської родини, нерухомості.

Риби (20.02 – 20.03)

Риби отримають хороший знак у складній ситуації, сподівання на швидке усунення обридлого перешкоди. Мова може йти про компенсації, повернення або реструктуризації боргу, відновлення балансу інтересів, врегулювання житлового або територіального спору. У скромнішому масштабі, знайдеться оригінальне застосування непотрібним речам, з’явиться несподіване вирішення гострої проблеми. Відносини з близьким оточенням стануть дружелюбніше і конструктивніше в ході спільних дій, спрямованих на загальне благо.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.