Гороскоп на 8 травня

Опубліковано: 08.05.2017

Garoscop4

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні Овни можуть отримати запрошення до діалогу. Аргументи співрозмовника будуть вагомими, особливо, якщо на його боці реальну перевагу. Щоб відстояти власну точку зору, вам доведеться знайти не менш переконливі аргументи на її користь. Інтенсивні обговорення і суперечки вірогідні в подружньому союзі, сімейному колі, серед друзів. Можливий виклик від впливового опонента, групи людей чи людини, у дружбі з яким ви зацікавлені. Не виключені гострі дискусії з залученням нових учасників.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям доведеться діяти за правилами, дотримуватися умовностей, дотримуватися міри. Бажано дотримуватися етикету, модних канонів, лікарських та косметичних рекомендацій. Для хорошого самопочуття достатньо комплексу профілактичних заходів, помірної дієти. Не варто порушувати неписані закони компанії, надмірно нав’язувати свої послуги. Спірні питання рекомендується дозволяти офіційно, але ще краще, якщо будь-які розбіжності будуть улагоджені в «досудовому порядку», за участю друзів або посередників.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Для Близнюків день почнеться з тріумфу або приємних хвилюючих очікувань, які повністю виправдаються. Будь-яку несподівану ситуацію вдасться повернути на свою користь, у тому числі, у сфері особистих відносин. Вдалий момент для примирення, заручин, одруження, виступи у складі команди. Близнюкам-батькам варто більше спілкуватися з дітьми та їхніми друзями. Насолоджуючись успіхом, необхідно дотримуватися кордону, в тому числі моральні, поважати закон, думка партнера, суспільства, однодумців.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам корисно контролювати прояви почуттів і симпатій. Бажано дотримуватись етикету в гостях, підтримувати порядок в домі. Не менш важливо створити відповідну атмосферу, в основі якої лежать доброзичливість, толерантність, великодушність, готовність до діалогу. День допомагає уточнити плани, погоджувати інтереси, стримати надії. Може відбутися значущий розмова з близьким оточенням. Можливо активне обговорення останніх новин, пов’язаних з медициною, нерухомістю, моральними або правовими нюансами.

Лев (24.07 – 23.08)

Леви навіть у ситуації достатку продемонструють душевну рівновагу, вірність цілям, принципам і стилю. Більшість Львів проявить вимогливість, відсіє зайве і вибере найкращий – наприклад, якісну покупку, оптимальний маршрут, ідеальний сценарій побачення. Це прекрасний день для спілкування з цікавими авторитетними людьми, для цільових поїздок і візитів. Обіцяє стати вдалим відвідування званого заходу, салону краси. Добре вибирати одяг, косметику і аксесуари, техніку і електроніку.

Діва (24.08 – 23.09)

Діви можуть вибрати цей день для участі у спільних заходах. Навіть шопінг буде приємніше і успішніше, якщо рейд по магазинах відбувається в компанії. Це підходящий момент для планових придбань, вибору автомобіля, електроніки, обстановки та обладнання для дому, дачі. Особливо вдалими будуть покупки, покликані підкреслити красу і привабливість, забезпечити комфорт, якість і функціональність. Буде корисна незалежна експертна оцінка, підказка фінансиста, дизайнера, стиліста.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам зірки рекомендують не тільки користуватися вдалими можливостями, але і зберігати, примножувати досягнуте. Бажано закріплювати за собою права, фіксувати домовленості, застосовувати особистий авторитет. Можна проявляти ініціативу, просувати свої інтереси, надавати заступництво або шукати його. Хороший день для фінального раунду переговорів, у тому числі, для обговорення складних тем, врегулювання застарілих конфліктів. У спірні моменти можна впевнено апелювати до закону і справедливості.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам, особливо люблять ризик, варто поєднувати авантюризм з обережністю і передбачливістю. У багатьох випадках виявиться корисною підстраховка. Вирушаючи в дорогу, корисно перевірити наявність аптечки, документів, потрібних технічних дрібниць. У спілкуванні варто дотримуватися врівноваженою позиції, рахуватися з чужою персональним або колективною думкою, вчасно йти на поступки партнерові або другу. В критичний момент можуть знадобитися пізнання в законодавстві, знайомства або канали зв’язку.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям варто бути далекогляднішим, вчасно користуватися особистими привілеями та щасливим збігом обставин. Завтра ситуація може змінитися і позбавити вас тих переваг, якими ви по праву маєте сьогодні. День залишає можливість примиритися, з’ясувати істину, розподілити права та обов’язки, знайти точку перетину інтересів. Може зіграти вирішальну роль ваше становище в колективі, авторитет в очах партнера, дітей, близьких. Не варто відкладати затвердження планів на майбутнє.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам варто чіткіше визначити межі своїх домагань і не претендувати на те, що поки недоступно. У той же час, краще не опускати планку, не здавати позицій. Щоб отримати перевагу в одному напрямку, вам, можливо, доведеться піти на поступки в іншому. Може стати в нагоді знання закону, етикету, правил якої-небудь групи. Якщо ви вирішуєте всі свої питання самостійно, важливо домовитися з собою, не мати серйозних внутрішніх протиріч. Можлива віддача від планів, складених раніше.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям день подарує почуття законного задоволення. Це вдалий момент для дій, спрямованих на зміцнення вашого рейтингу або неофіційною репутації, підтвердження ваших прав. Використавши вдалий момент, можна повернути колишні позиції, зберегти і примножити авторитет. Може стати актуальним участь у важливих соціальних подіях, в мережевій грі або конференції. Не варто відкладати заходи, пов’язані з отриманням громадянства, організацією подорожі, розвитком свого бізнесу або сайту.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам зірки радять уникати безпечності та легковажності. Якщо удача сама пливе в руки, не варто від неї відмовлятися. У будь-якій справі не зашкодять заходи стабілізації, безпеки, корисно подбати про страховку на непередбачений випадок. Варто акуратніше поводитися з цінними придбаннями, платіжними та гарантійними документами. Досягнення в проблемних відносинах краще закріпити за допомогою перевірених інструментів, наприклад, офіційного полюбовної угоди в присутності надійних свідків

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.