За сприяння Антона Яценка проходить БЕЗКОШТОВНЕ медичне обстеження (ВІДЕО)

Опубліковано: 11.05.2017

Запросив скористатись безкоштовним медичним обстеженням, яке здійснюється на сучасному пересувному флюорографі та апараті ультразвукового дослідження, народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Наразі цей комплекс курсує селами Уманського району, а згодом буде працювати і по селах Христинівського та Монастирищенського районів, Вишнопіль та Легедзине Тальнівського району.
БЕЗКОШТОВНЕ медичне обстеження здійснюється на сучасному пересувному флюорографічному комплексі, устаткованому на базі автомобіля БАЗ «Еталон», який було закуплено та передано в Уманську центральну районну лікарню за сприяння народного депутата України Антона Яценка, депутатів Черкаської обласної ради від партії «Відродження» та депутатів Уманської районної ради. Раніше за ініціативи Антона Яценка в райлікарню було передано і апарат ультразвукового дослідження.
«За допомогою флюорографічного апарату лікарі мають змогу продіагностувати у пацієнтів грудну клітку та виявити можливі захворювання легень на різних стадіях, а ультразвукова діагностика щитовидної залози є надійним та швидким способом виявлення захворювань щитовидки. Окрім того, кожен бажаючий може пройти огляд у кваліфікованих лікарів: невропатолога, лора, офтальмолога, хірурга та інших», – зазначив Антон Яценко.

Скористатись медичним обстеженням уже мали змогу жителі сіл Іванівка, Берестівець, Краснопілка, Кочубіївка, Юрківка, Черповоди, Томашівка, Рогова, Вільшанка, Дубова, Сушківка, Дмитрушки, Текуча, Затишок, Колодисте, Рижавка, Фурманка, Ропотуха, Шарин, Ятранівка, Собківка, Городниця, Ладижинка, Косенівка, Танське,Доброводи, Гереженівка, Оксанина та Паланка, Текуча, Кочержинці, Аполянка, Старі Бабани Уманського району.

Згодом пройти діагностику зможуть і жителі інших сіл Уманського району, а також Христинівського, Монастирищенського районів, сіл Вишнопіль і Легедзине Тальнівського району.
Про графіки обстежень всіх буде додатково проінформовано.

#АнтонЯценко #пересувнийфлюорограф #медичнеобстеження#безкоштовнадіагностика #ультразвуковадіагностика #здоровя#Уманськарайлікарня #Христинівськийрайон#Монастирищенськийрайон #Тальнівськийрайон

зйомки 26 04 2017 Танське.00_00_03_23.неподвижное изображение001

зйомки 26 04 2017 Танське.00_00_26_21.неподвижное изображение003

зйомки 26 04 2017 Танське.00_00_43_23.неподвижное изображение006

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.