Гороскоп на сьогодні 12 травня

Опубліковано: 12.05.2017

Garoscop4

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам день додасть чарівності і дасть можливість зростання в декількох напрямках. Паралельно з основними заняттями, можна розширити кругозір, отримавши додаткові знання або цікаві враження. Привабливість дозволить вам вирішувати багато завдань з легкістю, іноді обходячи офіційні бар’єри. Діловитість не завадить успіху в особистій сфері. Ефективні поїздки, комунікації, навчально-пізнавальні заходи. Добре заводити знайомства і підтримувати контакти з іноземцями та впливовими особами.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям зірки радять бути мобільнішими, так як сьогодні «під лежачий камінь вода не тече». Є багато можливостей досягти успіху, якщо ви комунікабельні, допитливі, легкі на підйом, здатні проявити в вакансій питаннях гнучкість та різносторонність. Залежно від ситуації, можна налагодити контакт або який-небудь процес, владнати суперечності, ліквідувати потенційну загрозу. Заради важливої мети варто проявити готовність ризикнути, чимось поступитися, взяти на себе додаткові зобов’язання.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам варто бути дипломатичніше і уживчивее. Якщо ви енергійні і заповзятливі, вам доведеться ділити з кимось ініціативу або прибуток, але натомість ви отримаєте підтримку і можливість зняти з себе частину відповідальності. День заохочує цікавість, допомагає підтримати взаємовигідні партнерські відносини і знайти точки дотику з потенційним противником. У деяких випадках, краще надати перший крок іншим людям. Це вдалий момент для примирення, колишнього ворога можна перетворити на одного.

Рак (22.06 – 23.07)

Для Раків день пов’язаний з турботами, обов’язками, службовими або іншими навантаженнями. Можлива залежність від обставин, боргу, самопочуття, особистої майстерності. Не виключено, що доведеться взяти під контроль кілька взаємопов’язаних тем. При належної оперативності, чарівності і зв’язках, протягом дня можна встигнути впоратися з рутиною, відвідати лікаря, залагодити ряд нагальних побутових проблем. Знадобиться вміння підтримувати дружбу, готовність надати послуги. Керівникам не завадять розторопні помічники.

Лев (24.07 – 23.08)

У Львів сьогодні є все необхідне для ділових і творчих успіхів, спортивних та інших досягнень. Можливі приємні події, пов’язані з особистим життям, дітьми. Можна дозволити собі розкіш зайнятися улюбленою справою, яка одночасно є для вас хобі, джерелом доходу, платформою для соціального, професійного або духовного зростання. Якщо ваші основні справи добре налагоджені, можна дозволити собі трохи свободи, романтики, авантюризму, експромт має всі шанси завершитись законним успіхом.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам день додасть азарту і креативності, подарує необхідний імпульс для реалізації ідеї. Полем для активності може стати власний будинок, особистий кабінет, законна територія або інше індивідуальне простір. Можливо енергійна участь в сімейних або виробничих процесах. Одночасно, день посилює загальну уразливість, може схиляти до дратівливості. Щоб відмінні починання не перетворилися у свою протилежність, не варто скидати з рахунків зовнішні обмеження і самопочуття.

Терези (24.09 – 23.10)

Оптимізм Ваг обгрунтований: вдалий збіг обставин дозволить вирішити ряд проблем або зробити ривок вперед. Це вдалий день для поїздок, переговорів, пошуків, вивчення новин, освоєння прилеглих територій. Буде нескладно комусь сподобатися. Можна поставити крапку у тривалій дискусії. Незважаючи на цільовий характер заходів і конструктивність мислення, можливі відхилення від основного курсу, не виключені окремі непорозуміння і забавні збіги в дорозі або в ході обміну думками.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Увагу Скорпіонів може бути зосереджена на русі коштів та управлінні ресурсами. Темою дня може стати ділова активність, шопінг, серія взаєморозрахунків, переформування бюджету. Можливі вдалі придбання та вкладення. Може представити інтерес сфера валютних операцій, кредитування, сплати податків і штрафів. Не менш важливі особисті таланти та інтелектуальні ресурси: і ті, і інші вплинуть на рівень доходу. Можуть стати в нагоді знання, зв’язку, бази даних, допитливість і навченість.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям день дає великі повноваження, в основному, цілком заслужені. Може з’явитися перевагу перед суперниками, що дозволяє впевнено включитися в конкурентну боротьбу з прекрасними видами на особисту перемогу. Не виключено спокуса розслабитися, зловживати своїм шармом, везінням, авторитетом або адміністративною владою. Щоб використовувати можливості цих доби максимально конструктивно, варто контролювати свою емоційність, не допускати зайвої залежності від настрою, примх, звичок.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Сьогодні Козероги відчувають великий інтерес до подій різного масштабу і рівня, але далеко не завжди схильні висловлювати свої думки вголос. Можлива потреба поділитися з однодумцями, наставником, близькими людьми. Можуть отримати підживлення давні глобальні плани, які ви потай виношуєте. Зірки нагадують, що зараз не все залежить від вас, радять ретельніше опрацьовувати програму дій, зберігати секретність у важливих справах, займатися самоосвітою, контролювати здоров’я.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогодні Водолії схильні присвятити себе ідеї, від якої залежить їх сьогодення або майбутнє. Можливий підвищений інтерес до політичних подій, до новин в професійній або соціальній сфері. Не виключено, що ви візьмете участь у якійсь масовій акції, або навіть станете одним з її організаторів. Зірки підказують, що в жертву масштабним колективним програмами не варто приносити особисті інтереси, особисте життя. День сприяє любовним, діловим і іншим індивідуальним ініціативам.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам доведеться рахуватися з думкою авторитетних інстанцій, начальства, батьків, наставників, старших друзів. Риби, які самі розпоряджаються своїм життям, можуть присвятити цей день стратегічного планування, переоцінки подій, використати і розвинути навички в області ризик-менеджменту. Варто бути обережніше з безпосередніми спробами підлаштуватися до ситуації або переламати події на свою користь: зайва суєта сьогодні може зіграти проти вас, виявитися несвоєчасної або непродуманою.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.