Гороскоп на сьогодні 13 травня

Опубліковано: 13.05.2017

Garoscop4

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам вдасться подолати бар’єр, витримати іспит, відкрити двері «святая святих». День допомагає зорієнтуватися у новинах, уточнити плани, права і обов’язки, встановити корисні програмні оновлення. Знадобляться дружні зв’язки, впливові знайомства в різних краях і областях, професійні знання. Вдалі поїздки. Добре займатися підготовкою маршруту і документів, особливо, якщо попереду подорож. В дорозі не завадить мати хороші засоби навігації, володіти іноземною мовою.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям варто досконально розібратися в хвилюючому питанні. Сьогодні можна отримати достовірні відомості або якісну професійну консультацію, вдатися до незалежної експертизи для оцінки «стелі» своїх можливостей і ступеня ризиків. У відносинах вітається дружелюбність, взаємодопомога, але, якщо мова зайшла про щось серйозне і важливе, замість лояльності краще продемонструвати принциповість. У складних випадках, бажано діяти згідно з законами, правилами, офіційним регламентам.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам доведеться мати справу з принциповим, але вірним другом, або з суворим, зате об’єктивним і справедливим опонентом. Це прекрасний день для спільних справ і діалогу, якщо не порушувати правил і меж. Можна вірити чужого слова, правдивої інформації, конструктивної критики, а також компліментів, високою оцінкою ваших досягнень. У взаєминах краще цінувати переваги і закривати очі на недоліки. Наприклад, замість нарікань на складний характер партнера, варто порадіти його чесності.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам не обійтися без дисципліни, вміння дотримуватися правил і укладатися в задані терміни, володіння методикою або інструментарієм. Якщо ваша функція – організатор, доведеться ретельніше відбирати виконавців і контролювати їх дії. Предметом уваги можуть стати ті, хто потребує допомоги, систематичному догляді. Щоб не підвело здоров’я, бажано скрупульозно дотримуватися приписи лікаря, а також не забувати про прості правила гігієни і профілактики, підказках досвіду і здорового глузду.

Лев (24.07 – 23.08)

Львів очікує закономірний успіх, який буде тим вище, чим більше було докладено систематичних зусиль. Ви можете отримати визнання талантів, довгождану нагороду за терпіння, сміливість, витримку, професіоналізм чи інші якості. Можуть бути оцінені досягнення в сфері викладання, адміністрування, виховання дітей, реклами, тренерства, цілительства. Близька людина або шанувальник підтвердить свою відданість. Важливо в потрібний момент «піти зі сцени», вчасно закінчити будь-який захід.

Діва (24.08 – 23.09)

Для Дів сьогодні актуально дотримання порядку, розкладу, інструкцій. Можливо, доведеться підкоритися волі батьків, сімейних традицій, законами гостинності, рахуватися з думкою авторитетного особи або інстанції. Навіть у скрутному становищі можна знайти чимало хорошого, якщо вміло поводитися уникати надмірностей, оптимізувати справи, правильно організувати простір. Корисно визначити межі території, межі повноважень, заздалегідь затвердити фронт робіт і список потреб, визначитися з дієтою.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам зірки радять проявити організованість. У поєднанні з удачею, це якість дозволить використовувати хороші моменти дня з максимальною користю. Не завадить заздалегідь обговорити регламент зустрічі, продумати форму одягу, аргументи та інші ключові деталі. Перед поїздкою корисно намітити маршрут, запастися потрібними дрібницями, якісними засобами зв’язку та навігації. Слова партнера або консультанта можна вірити. Інформацію бажано систематизувати. Добре займатися апгрейдом комп’ютера.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам зірки радять раціонально використовувати час, гроші, знання та інші ресурси. Важливо визначитися з пріоритетами і з межами дозволеного на даний момент. Небажано порушувати загальноприйняті норми, перевірені часом, або відступати від власних принципів. Краще заощадити на дрібницях, купивши щось якісне, або поговорити на вузькоспеціальні теми з цікавою людиною, замість порожнього проведення часу у випадковій компанії. Вдалий момент для експертизи послуг та цінностей.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільців зірки закликають до витримки, самодисципліни, розуміння межі своїх можливостей. Не варто виходити за рамки, які диктуються поточним самопочуттям, психофізіологічними особливостями, індивідуальної дієтою. В товаристві малознайомих людей корисно дистанціюватися, окреслити межі допустимого по відношенню до себе. Холоднокровність захистить від чужих вторгнень у ваш особистий простір, дозволить знайти в потрібний момент підходящі слова, допоможе підтвердити статус, не потрапити в двозначну ситуацію.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козероги аж до вечора сконцентровані на темі, що цікавить. Можливо, вам доведеться мобілізувати всі внутрішні ресурси для серйозної розмови, виконання обов’язку, реалізації задуманого. Зворотною стороною концентрації уваги може стати зацикленість на одній темі або завдання. Козероги, не впевнені в собі і погано володіють комунікативними навичками, можуть бути надто сором’язливими, відчувати проблеми з розкутістю, особливо серед чужих. Ряд обмежень може бути викликаний самопочуттям.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогодні Водолії здатні віддати перевагу будь-яким новим розваг компанію старих однодумців. Саме таке середовище дозволить вам максимально розкритися і бути зрозумілою з півслова. День сприяє і безпосереднього спілкування, і віртуальному. Відстані не мають значення, можна продуктивно спілкуватися через будь-який канал зв’язку. Вдалий день для роботи з комп’ютерними програмами, особистим сайтом або мережевим щоденником. Ваші записи і фото будуть користуватися популярністю і отримають схвалення знавців.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам зірки радять усвідомити об’єктивні межі, поставлені долею або ситуацією, і не намагатися стрибнути вище власної голови». Економити сили краще за рахунок відмови від нових починань. Не варто шкодувати часу та енергії, якщо необхідно закінчити справу, виконати обов’язок, щось прояснити, оформити. Точність, дисциплінованість, вірність слову і принципам позитивно позначаться на вашому статус і добробут. Рекомендується коректність у спілкуванні з будь-якими носіями влади і авторитету.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.