Євробачення-2017. Головні фаворити

Опубліковано: 13.05.2017

Фінал “Євробачення-2017” розпочнеться в Києві в суботу, 13 травня, о 22:00. Головних претендентів на перемогу двоє.

Фінал Євробачення відбудеться 13 травня в Києві

За головний трофей – кришталевий мікрофон – борються кандидати з 26 країн. Більшість з них – 20 виконавців – були відібрані за підсумками двох півфіналів. Великобританія, Німеччина, Іспанія, Італія і Франція платять найбільші внески в казну Європейської мовної спілки (правовласника “Євробачення”) і потрапляють до фіналу автоматично, як і переможець торішнього конкурсу – Україна.

Два головних фаворити

Довгий час головним претендентом на перемогу в цьогорічному конкурсі вважався 34-річний італієць, переможець конкурсу в Сан-Ремо Франческо Габбані. Він виконує іронічну танцювальну пісню “Occidentali’s Karma”. У ній Габбані висміює схильність західного світу слідувати модним трендам (мавпувати), тому під час його виступу на сцені з’являється танцюрист в костюмі горили.

Однак буквально напередодні фіналу букмекерські контори змінили прогноз. Вони віддали перевагу 27-річному представнику Португалії Салвадору Собралу з його проникливою джазовою баладою португальською мовою “Amar pelos dois”. І зовнішній вигляд виконавця, і його стиль виконання радикально відрізняються від номерів “Євробачення”.

Салвадор Собрал - фаворит ЄвробаченняСалвадор Собрал – фаворит Євробачення

Конкуренцію Габбані і Собралу ще може скласти наймолодший учасник конкурсу – 17-річний Крістіан Костов. Уродженець Москви представляє Болгарію з сучасною баладою “Beautiful Mess”. На молодіжну аудиторію розрахована і електро-поп композиція бельгійки Бланш “City Lights”. Напередодні конкурсу вона займала високі рядки в рейтингах iTunes в багатьох країнах Європи.

Крістіан Костов теж має непогані шанси на перемогу, вважають букмекериКрістіан Костов теж має непогані шанси на перемогу, вважають букмекери

Україна представлена в Києві рок-групою O.Torvald, а Німеччина – молодою співачкою Левіною (Levina). Однак, ніхто з них до переліку фаворитів не входить.

Система голосування та безпека на “Євробаченні”

З минулого року на “Євробаченні” діє нова система голосування. Тепер наприкінці телетрансляції в прямому ефірі спочатку повідомляються оцінки національних журі з країн, які відправили на конкурс своїх учасників. Цього року їх 42. Потім оголошуються результати голосування всіх телеглядачів, які приплюсовуються до балів журі.

На конкурсі в Києві вжиті безпрецедентні для “Євробачення” заходи безпеки. Більше десяти тисяч поліцейських і бійців Національної гвардії стежать за дотриманням порядку в місті, особливо навколо міжнародного виставкового центру на лівому березі Дніпра, де проходить конкурс.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.