Уманські правоохоронці провели тиждень безпеки дорожнього руху

Опубліковано: 13.05.2017

Фото Главка Нацполіції Черкаси.

Впродовж тижня співробітники з дорожнього нагляду Уманської поліції зустрічалися з вихованцями навчальних закладів регіону. Основною метою зустрічей стало обговорення правил дорожнього руху.

У період з 8 по 14 травня поточного року в Україні тривав Тиждень безпеки дорожнього руху. Згідно розробленого плану основних заходів, співробітниками Уманського відділу та районного відділення поліції було проведено ряд бесід на тему «Безпека на дорозі – безпека життя», з вихованцями навчальних закладів регіону, серед яких Уманський ДНЗ №34, Уманська загальноосвітня школа №8, №10, Уманський агротехнічний коледж, Шаринський НВК Уманського району, та інші.

Правоохоронці доводили до присутніх статистичні дані, згідно яких щороку у світі внаслідок дорожньо-транспортних пригод гине близько 1,5 мільйонів осіб, при чому в Україні рівень травматизму та смертності є одним із найвищих у Європі. Зі слів поліцейських, дорожньо-транспортні пригоди – це перша причина смертності молоді віком від 15 до 24 років,  друга – серед дітей віком від 5 до 14 років.

Інспекторами з дорожнього нагляду Уманського відділу та районного відділення поліції спільно з викладачами навчальних закладів були розроблені цікаві тематичні заходи, які допомогли школярам більш ефективно усвідомлювати викладену проблему.

Наприкінці кожної зустрічі діти задавали цікаві запитання поліцейським, які намагалися донести до діток компетентні відповіді. Бесіди супроводжувалися позитивом та натхненням усіх присутніх.

А учні Шаринського НВК Уманського району взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків на тему: «Ми зразкові учасники дорожнього руху». Учениця 11 класу Паламарчук Галина та учениця 6 класу Гуцал Карина зайняли перші місця у відповідних номінаціях, за що були нагороджені грамотами та подарунками від Національної поліції України.

Заходи даного спрямування продовжуватимуться і надалі, так як діти – це наше майбутнє!

 

Сектор комунікації поліції Черкаської області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.