Гороскоп на сьогодні 14 травня

Опубліковано: 14.05.2017

Garoscop4

Овен (21.03 – 20.04)

День закликає Овнів мислити практичніше. Кращий спосіб з користю провести час – поставити конкретну мету і дотримуватись її. Можна вирішити ключове побутової питання, зробити цільову статусну покупку, довести коханій людині свою вірність, серйозність вибору і намірів. Честолюбні Овни будуть схильні навіть у дрібницях враховувати кар’єрну перспективу. Не найкращий момент для знайомств: не виключено, що цілі незабаром зміняться, а з ними підуть у минуле принципи, за якими формується коло спілкування.

Телець (21.04 – 21.05)

Для Тельців день гармонійний, так як дозволяє слідувати своїм базовим звичкам. Будуть затребувані саме ті якості, якими ви від природи маєте – наприклад, практицизм, реалізм, хазяйновитість, обґрунтованість, послідовність у реалізації будь-яких намірів. Саме ці або схожі властивості характеру зроблять вас незамінною авторитетною фігурою. Може наблизитися до кінця період очікування, пошуків або сумнівів, тормозивший вашу ініціативу і не дозволяв вам впевнено рухатися далі.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Події дня можуть підштовхнути Близнюків до вирішення практичної задачі ризикованим шляхом. Там, де ви нещодавно зазнали поразки, намітяться умови для другої спроби, після проведеного аналізу помилок або іншої необхідної роботи. Цілеспрямований ризик може торкнутися фінансової або майнової сфери. Можуть потребувати трансформації близькі особисті стосунки. В цьому випадку, може стати критичним матеріальний або інтимний нюанс: він виявить справжні наміри партнера і реальну перспективу роману.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам не варто ставити на перше місце власні потреби. Щоб день пройшов без сюрпризів, бажано врахувати думку партнера або старших за віком людей зі свого оточення. При необхідності, має сенс піти на компроміс. Не варто залишати без уваги загальні тенденції, що стосуються житла, фінансів, професії та зайнятості. Маючи перед очима достовірну цілісну картину того, що відбувається, ви зможете уникнути грубих помилок, переслідуючи особисті цілі, і знайти свою безпечну нішу в сформованій ситуації.

Лев (24.07 – 23.08)

Для Львова сьогодні важливе місце займе матеріальна складова. У центрі уваги можуть виявитися питання постачання, фінансування, лікування та профілактики захворювань, ведення побуту. Може зажадати «хазяйського ока» особисте володіння, наприклад, заміський будинок і прилегла до нього територія. Багатьом Левам доведеться тримати в полі зору події, пов’язані з власним бізнесом, кар’єрою, службовими обов’язками. Левів, що тримають домашніх улюбленців, не варто ігнорувати потреби своїх підопічних.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам день додасть упевненості, допоможе відчути свою потрібність, затребуваність. Події дня допоможуть закрити питання, довго не давав спокою. Незалежно від того, вирішено позитивно або здано в архів, ви відчуєте внутрішнє полегшення, так як замість «діючого вулкана» знову відчуєте під ногами твердий грунт. Позитивні зміни дадуть вам сили для правильного поведінки в складній ситуації, черговий криза в фінансових справах або в любові буде сприйнятий як звичайний робочий момент.

Терези (24.09 – 23.10)

Зоною напруженості для Терезів можуть стати дім і сім’я, умови проживання, матеріальні зобов’язання. Можливо, уваги вимагає квартирний, дачний, земельна, територіальний питання, споруджуваний об’єкт. Знову актуальна ключова тема, пов’язана з вашими життєвими інтересами, авторитетом, комплексом потреб. Каменем спотикання може стати притирання характерів, узгодження звичок, борг перед ріднею або партнером. Не найкращий момент для з’їзду, старту спільного життя, формування спільного побуту.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам день допомагає зміцнити внутрішню гармонію. На одному з перших місць може залишитися матеріальна грань життя, в тому числі, їй може надаватися велике значення в близькому оточенні і в значущих відносинах. Однак сьогодні ви схильні бачити багато з інших позицій і ставитися до даної теми спокійніше, що позитивно вплине на вашу роль і вагу в подіях. Ваша думка може не бути визначальним, але ви будете мати право голосу, зможете впливати на розподіл коштів і характер покупок.

Стрілець (23.11 – 21.12)

У Стрільців на порядку денному може виявитися шопінг або ряд господарських, фінансових завдань. Навіть якщо подібні теми у вас на останньому місці, сьогодні варто знайти для них час. Найбільш вдалі і доречні придбання, спрямовані на корисні практичні цілі, наприклад, на харчування, лікування, проведення садово-городніх робіт, утримання тварин, поповнення поточних і стратегічних запасів. Добре вибирати матеріали для прикладного творчості. Відповідний момент для візиту на ринок або в гіпермаркет.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогів день спокушає виходити насамперед із своїх власних потреб. Не виключається підвищення апетиту, пристрасть до дорогих речей і специфічним страв. Зростання запитів і прагнення до виконання бажань можуть вилитися в додаткові витрати, що не завжди буде до вподоби вашим близьким, може завдати шкоди стратегічних запасів і заощадженням. Можливо, буде краще чимось пожертвувати заради збереження балансу, піти на компроміс заради миру в домі, рівноваги у відносинах, стабільного бюджету.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліїв день змусить до всього підходити з утилітарних позицій. Може стати актуальною тема здоров’я, правильного лікування, повноцінного харчування. На одне з пріоритетних місць можуть вийти житлові, територіальні питання. Не виключено, що вам потрібно буде власне місце в будинку, де ви могли б усамітнитися. Можлива тяга до природи, перебуванню за містом. Також, у цю добу може бути акцентований блок тем, пов’язаних з веденням господарства. Якщо це не ваша стихія, вам може знадобитися помічник.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам цей день вселяє надію, підказує правильні практичні рішення у близькій і далекій перспективі. Те, що слугує причиною чвар або занепокоєння для більшості людей з вашого оточення, для вас може стати приємною або, принаймні, заспокійливої новиною. Якщо вас цікавить тема проходить через чергову кризу, не варто заздалегідь хвилюватися і кидатися у пошуках можливих виходів: швидше за все, ця ситуація вирішиться цілком благополучно для ваших стратегічних планів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.