Якою буде погода на Уманщині цього тижня

Опубліковано: 15.05.2017

Фото Метеостанціи Умань.

Початок травня в нашому краю видався дуже теплим, середня добова температура повітря протягом 4-8 травня становила 15-19° і відповідала літньому температурному режиму. Однак, 9 травня холод із Арктики зумовив різке зниження температурного фону, а 11 травня спостерігались найбільш жорсткі для другої декади місяця за останні 100 років метеоспостережень заморозки. Проте, 12-14 травня теплий фронт із заходу приніс довгоочікувані ефективні дощі, що покращило ситуацію із вологозапасами у ґрунті. Температурний фон підвищився до 12-13°, однак літо, яке за кліматичною нормою у нашому краї наступає 15 травня із стійким переходом середньодобової температури повітря через +15° у бік підвищення, цього року поки що затримується.
На поточному тижні погоду Уманщини формуватиме поле підвищеного тиску, тому істотних дощів не очікується. Проте утримається прохолодна, як для цього часу, погода з температурою повітря вночі 5-10°, вдень 13-18º. Заморозки малоймовірні.
У вихідні синоптична ситуація зміниться, у наш регіон почне надходити тепле повітря з півдня. Температура повітря вночі становитиме 10-15º, вдень 18-23º.

 За інформацією метеостанції міста Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.