Гороскоп на сьогодні 16 травня

Опубліковано: 16.05.2017

Garoscop4

Овен (21.03 – 20.04)

У Овнів можливий момент прийняття рішення. Багатьох Овнів почнуть сильніше цікавити питання, пов’язані з віддачею від роду занять, проекту, професії, посади, прибутком від бізнесу. Розмір окладу або гонорару може стати одним з найважливіших критеріїв при вирішенні серйозних конфліктів, а також питань звільнення, переходу на іншу роботу, переміщення по кар’єрних сходах. Може знадобитися повернення до колишніх взаєморозрахунках, переоформлення платіжних документів, обговорення стратегічних активів.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці отримують нову інформацію, право голосу у важливих питаннях, стимул для комунікабельності, підприємливості, інтелектуальної роботи. Можна повернутися до перерваним занять, пов’язаними з навчанням, контактами, роз’їздами. Свіжий підхід і додаткові можливості можуть з’явитися у фінансовій сфері, у сфері особистого бізнесу. Добре починати роботу над пакетом документів, пов’язаних із захистом ваших особистих інтересів, здійсненням операції, готувати аргументи для виступу в суперечці, захисту диплома.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюків ситуації дня змусять мислити конкретніше і практичніше. Якщо у вас в розробці довгостроковий план, доведеться щільніше зайнятися його матеріальною базою. Не виключено, що вам доведеться покинути хорошу компанію, в якій ви чудово проводили час, або скоротити кількість контактів з друзями. Увагу можуть поглинути деталі, пов’язані з веденням господарства, особистим або сімейним бюджетом. Поточні справи можуть вимагати таємниці, створення резервного фонду, будь-яких прихованих маневрів у прагматичних цілях.

Рак (22.06 – 23.07)

Новини цього дня Раків порадують, так як дозволять сподіватися на оплату виконаної роботи, віддачу від ділового або творчого проекту, а також спростять захисту своїх матеріальних інтересів у непростому затяжному спорі. Можливо, ви отримаєте позитивне звістка з потрібної інстанції, разв’язуюче вам руки, або цікаве вигідну пропозицію на майбутнє. Не виключено, що вам протягне руку допомоги хтось із друзів. Якщо конкретні зміни запізнюються, можна розраховувати на їх швидку появу.

Лев (24.07 – 23.08)

Львів чекає зміщення акцентів у матеріальній сфері. Можуть прийти новини, пов’язані з бізнесом, особливо у сфері фінансів, торгівлі, обслуговування, посередництва. Темою дня може стати питання заробітку, платоспроможності, оплати праці підлеглих. Може змінитися порядок взаєморозрахунків, список реквізитів для оплати, умова роботи з інвесторами, постачальниками матеріалів або послуг. Напружений момент у повсякденній діяльності може вимагати чергової наради, уточнення планів або умов.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам зірки допомагають закрити напружену сторінку особистої біографії, повну хвилювань і непередбачуваних подій, і відкривають перспективи, пов’язані з більш стабільним існуванням. Ситуація дозволяє вам повернутися до більш звичного прагматичного складу мислення, залишаючись, в той же час, романтиком де-то в глибині душі. Можливі новини здалеку, що відповідають вашим нагальним інтересам або духовної суті. Може намітитися поїздка на далеку відстань, навчання, цикл обмінних або платіжних операцій.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам зірки радять стежити за змінами в матеріальній та житлової сфері. Не виключено, що чергова хвиля новин дозволить вам поставити крапку в обридлому питанні, перекласти частину проблем на чужі плечі і зайнятися більш цікавими, з вашої точки зору, речами. Ситуації дня вимагають бути реалістом і прагматиком, розбиратися в економічних питаннях. Попереду може виникнути перспектива відвідування різних інстанцій, пов’язаних з кадастрової, ріелторської, фінансової, страхової діяльністю.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам, особливо прагнуть до співпраці і потребують допомоги, зірки радять налаштуватися на діалог, бути готовими до швидкого якісного зворотного зв’язку. З’являються нові умови для спілкування, в тому числі, для повернення до колишніх дискусій, що дозволяють уточнити домовленості, заново відрегулювати взаємні матеріальні інтереси. Можливо, висловить готовність до діалогу партнер, консультант, роботодавець, потенційний помічник або інша людина, чиї послуги вам зараз життєво необхідні.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям доведеться детальніше вникнути у фінансові, господарські, медичні питання. У зоні уваги можуть виявитися нюанси, пов’язані з матеріальною базою, повсякденною діяльністю, формуванням найманого штату, оплатою послуг, створенням резервів, корисними придбаннями, здоров’ям, уточненням дієти. Якщо ви зацікавлені в якісному виконанні задуманого, не варто повністю перекладати клопоти на плечі персоналу та посередників, зневага до деталей відіб’ється на кінцевому результаті.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам день подарує корисні ідеї. Пережитий криза виявиться на краще, так як наштовхне на цікаві висновки. Людина, яким ви цікавитеся, може дати вам знати про себе, або запропонувати більш відповідний спосіб зв’язку. Почнуть формуватися більш вдалі умови для взаємовигідних контактів, продуктивної інтелектуальної, літературної, дослідницької діяльності в знайомому стилі. Стане простіше домовлятися з представниками повсякденного оточення, наприклад, домочадцями, товаришами по службі.

Водолій (21.01 – 19.02)

У Водоліїв може з’явитися привід для більш тісного контакту з домашнім оточенням, членами сім’ї, батьками, а також з іншими представниками близького кола, наприклад, виконавцями робіт, посередниками і помічниками в нагальних справах. Не виключена поява додаткових турбот у зв’язку з облаштуванням будинку, переїздом, веденням домашнього господарства. Якщо ви зайняті наукової або іншої інтелектуальної діяльністю, виникне більш глибокий інтерес до досліджуваної темі, аж до архівних досліджень.

Риби (20.02 – 20.03)

Риби можуть повернутися до старого маршруту, звичного способу зв’язку або пересування. Може відкритися канал корисних відомостей або допомоги у нагальних практичних питаннях. Рибам, схильним до глобалізації всього і вся, вдасться позбутися від зайвих страхів і завищених сподівань, повернутися до більш реалістичної позиції, звузити фокус уваги до актуальних завдань. Інформація за хвилюючою темою стане більш чіткою і предметної, що дозволить впевненіше дивитися не тільки в близьке, але і у віддалене майбутнє.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.