Гороскоп на сьогодні 17 травня

Опубліковано: 16.05.2017

Garoscop4

Овен (21.03 – 20.04)

Овнів чекає удача, особливо, якщо не втрачати час і діяти. День дозволяє успішно співпрацювати з людьми і групами, із задоволенням спілкуватися з однодумцями, відвідувати клуби та сайти по інтересам, комфортно почувати себе в натовпі, в незвичайних місцях, на багатолюдних заходах. Також, це сприятливий момент для розвитку романтичних відносин, які цілком можуть виявитися продовженням дружби. Можна на час забути про рутині і матеріальних нюанси, або знизити їх значущість для себе.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям зірки радять відкласти на час особисті справи, зануритися у соціальне життя, у справи сім’ї або друзів. Спроба стати центром уваги малоперспективна, щирий інтерес до людей і до того, що відбувається навколо більш вигідний. Добре брати участь у неформальних заходах, незвичайних акціях, корпоративних зустрічах. Органічно увійшовши в колектив, можна надати прискорення ділових процесів, завести корисні зв’язки, перевести на менш офіційний рівень спілкування з начальством і впливовими персонами.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Для Близнюків день гармонійний і сприятливий. Найкращий результат дасть активне просування колективних ідей і проектів, участь у спільних діях. Не останню роль зіграє відданість групі, вірність ідеї, готовність прийти на допомогу друзям і коханим людям. Власні думки та інтереси краще тримати при собі, не варто привертати зайву увагу до свого матеріального стану, поточним станом здоров’я, домашньої ситуації або до індивідуальними планами, які ви зараз виношуєте.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам не варто проявляти пасивність, особливо, якщо потрібно вирішити спірне питання складне. Сьогодні є можливість багато чого вирішити полюбовно, вдавшись до допомоги друзів, колег або рідні. Навіть для стандартної задачі може знайтися неординарне рішення. Може знадобитися членство в якомусь співтоваристві, реєстрація на сайті. Деякі Раки зможуть добитися хорошого результату і вийти сухими з води завдяки симпатіям вищестоящих, дружбу з начальством. Моментом удачі краще користуватися без зволікання.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам сьогодні важливо поважати закони соціуму і «правила гри», враховувати чужу думку. У цих доби відмінний потенціал у частині партнерських, любовних і дружніх відносин, якщо ви не претендуєте на винятковість, не займаєте позицію критика або «великого боса». Ваш адміністративний або матеріальний статус сьогодні не головне. Будь-які бар’єри будуть взяті без праці, якщо ви не порушуєте баланс, не возмущаете мирну доброзичливу атмосферу, не перешкоджаєте рівноваги інтересів і розподілу ролей.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам зірки радять на час забути про свої особисті стандарти, в тому числі, матеріальні. Індивідуалізм і консерватизм можуть позначитися на ваших справах сьогодні або в найближчому майбутньому – наприклад, закрити шлях до просування по кар’єрних сходах, ускладнити взаєморозуміння з начальством або підлеглими, утруднити доступ до колективним ресурсам і можливостям. Підтримуючи дружні відносини з колегами, клієнтами і персоналом, можна вирішити ряд застарілих проблем. Можлива вигідний підробіток.

Терези (24.09 – 23.10)

Для Терезів день позитивний. Можливі зрушення в бізнесі, юридичному процесі, успіхи в спорті чи військовій справі. Обіцяють удачу ділові роз’їзди. Підвищення рейтингу, у зв’язку з нинішніми або минулими заслугами, можливо у Терезів, чиє життя пов’язане з публічною діяльністю, наприклад, у політиків, викладачів, артистів. Виняток може скласти інтелектуальна та фінансово-економічна діяльність. Краще відкласти відповідальні взаєморозрахунки, великі покупки, відкриття стратегічно важливих рахунків.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Увагу Скорпіонів можуть поглинути домашні справи, події на батьківщині або на цікавій для віртуальної майданчику. Добре приймати друзів, виявляти гостинність. Обіцяють успіх починання, вжиті в групі, за умови, що ви поважаєте її закони і не чекаєте до себе особливого ставлення. Спільні починання можуть придбати розмах, не залишивши місця для задоволення ваших індивідуальних потреб. Не варто надмірно акцентувати питання грошей, ресурсів, може стати більш важливою ідея як така.

Стрілець (23.11 – 21.12)

У Стрільців сьогодні прекрасні можливості. Велику роль відіграє група підтримки, особливо, якщо її створили ви самі. Можна уникнути протистояння, перемогти в ньому або звернути наявність ворогів собі на користь. На вашу сторону може стати закон або загальна прогресивна тенденція часу. Можливо, поповняться ряди ваших віртуальних прихильників. Не виключено, що хтось із критиків несподівано перейде в ваш табір. Відповідний момент для дружніх і романтичних зустрічей, розвитку неформальних проектів.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам не варто відкидати об’єктивну реальність. На особистий смак вплинуть соціальні норми, колективні погляди, вимоги професії. Вирішуючи власні завдання, краще розставити їх за ступенем важливості, виділивши найбільш перспективні і пріоритетні. Статусна купівля або річ, необхідна для кар’єрного зростання, може виявитися важливіше, ніж «ниці» потреби, наприклад, їжа і побутовий комфорт. Найбільш вдалі придбання будуть зроблені в популярних місцях, або з урахуванням модного тренду.

Водолій (21.01 – 19.02)

Події цього дня для Водоліїв складуться дуже вдало. Поряд з отриманням необхідного, можливі приємні бонуси, заслужені нагороди. Може зіграти роль ваша популярність у групі за інтересами або в професійному середовищі, особиста симпатія до вас. Хороший день для зміцнення рейтингу. Незважаючи на везіння, деякі завдання можуть поки не мати рішення, наприклад, вам не вдасться знайти спільну мову з близькими, або придбати щось, потрібне в господарстві. Можливо, варто почекати більш вдалого моменту.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам зірки радять вийти із зачарованого кола рутинних шляхів і розширити область пошуку. Мережеві новини сьогодні можуть виявитися більш змістовними, ніж думки окремих представників повсякденного оточення, і до того ж, безкоштовними. Може представити інтерес колективний погляд, будь-який резонансна подія у світі або стан справ у професійному співтоваристві. Не виключено, що ви одержите несподівану підказку, допомагає оригінальним і законним чином залагодити стару проблему.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.