Семінар із трудового права проведуть для бухгалтерів та кадровиків в Умані

Опубліковано: 16.05.2017

24-25 травня Черкаська торгово-промислова палата проводить в Умані семінар «Нове у трудовому праві — 2017 рік». Учасники докладно розглянуть зміни в організації оплати праці й ознайомляться зі зразками оформлення угод та нормативно-правових актів.

Семінар із трудового права проведуть для бухгалтерів та кадровиків в Умані

Ukrainian

Дводенні практичні заняття з урахуванням останніх змін законодавства проводить фахівець-практик, керівник соціально-правового факультету для суб’єктів господарювання всіх форм власності, директор Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ольга Хоменко.

24 травня під час семінару для бухгалтерів вона роз’яснить особливості документального оформлення оплати праці, різні системи оплати праці, розповість, як змінилася відповідальність за порушення трудового законодавства та розгляне нюанси укладення трудових і цивільно-правових угод.

25 травня навчання буде орієнтоване на фахівців кадрових служб. Буде розглянуто питання атестації працівників, види неповного робочого часу. Особливу увагу Ольга Хоменко приділить перевіркам Держпраці: як виявляють порушення, які документи підлягають перевірці з питань трудового законодавства, яким чином складати Акт перевірки Держпраці та яка відповідальність за порушення законодавства у сфері праці та зайнятості.

Учасники зможуть отримати відповіді на свої запитання.

Більше інформації про участь у семінарі – у начальника відділу освіти та бізнес-навчання ЧТПП Любові Марченко:

тел. (0472) 32-81-28,

моб. 067 470 88 12,

факс: (0472) 36-08-59 e-mail: org@cci.neocm.com 

(с) Діловий Регіон: http://dr.ck.ua/seminar-iz-trudovogo-prava-provedut-dlya-buhgalteriv-ta-kadrovykiv-v-uman

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.