Антон Яценко закликав уманчан долучитись до судового засідання щодо скасування завищених тарифів на проїзд (ФОТО, ДОКУМЕНТ)

Опубліковано: 17.05.2017

0-02-05-672dba1d020d736da826ab47277e8199332eb58a073bed3a47fd92e8c945cdbe_full

Народний депутат Антон Яценко продовжує боротися за скасування рішення про підняття ціни на проїзд в маршрутках Умані до 4,5 грн. і закликає місцевих жителів долучатися до боротьби. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
«Як я повідомляв раніше, депутати фракції партії «Відродження» звернулись до Уманського міськрайонного суду Черкаської області з позовною заявою про визнання протиправним та скасування рішення Виконавчого комітету Уманської міської ради №142 від 26.04.2017 року «Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті міста Умань».
Також з метою забезпечення позову було подано клопотання щодо зупинення дії оскаржуваного рішення Виконкому та заборони перевізникам отримувати від пасажирів кошти в сумі 4,5 грн.», – повідомив народний депутат.
Антон Яценко підкреслив, що суддя відмовився задовольнити хлопотання щодо незаконності підвищення тарифів у місті Умань, тож в цьому можна проглянути ознаки корупції:
«12.05.2017 року суддя Коваль А.Б., не зважаючи на достатню кількість наведених доводів щодо порушення Законодавства у прийнятті рішення Виконкому від 26.04.2017 року, своєю ухвалою відмовив у задоволенні клопотання.
Як народний депутат, вбачаю в діях Коваля А.Б., а саме, невмотивованому прийнятті рішення про відмову, ознаки корупції, і наразі збираю інформацію для подання скарги до Вищої ради правосуддя», – заявив Антон Яценко.
Народний депутат наголосив, що судове засідання щодо скасування тарифу 4,5 грн. на проїзд в Умані відбудеться вже у понеділок і закликав уманчан долучатися до вирішення цього питання:
«А по позовній заяві щодо визнання протиправним та скасування рішення Виконавчого комітету Уманської міської ради «Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті міста Умань» призначено судове засідання на 22 травня о 12:10 за адресою: м. Умань, вул. Садова, 5.
Закликаю всіх уманчан не бути байдужими та долучатись до судового засідання. Необхідно вимагати негайного скасування цього ганебного рішення.
Вкотре запевняю, що ціна 4,5 грн. за проїзд є необґрунтованою і взагалі не відповідає рівню обслуговування пасажирів у маршрутках. Це тільки дає можливість збагатитися перевізникам за рахунок жителів міста Умань. На жаль, Виконком Уманської міської ради пішов проти людей», – написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook народний депутат.
Депутатами фракції партії «Відродження» в Уманській міськраді на чолі з Іриною Плетньовою уже подана апеляційна скарга на ухвалу Уманського міськрайонного суду Черкаської області від 12.05.2017 року, щоб рішення Виконкому про підвищення тарифів на проїзд до 4,5 грн. було скасовано.
Як заявив Антон Яценко, він, спільно з депутатською фракцією партії «Відродження» в Уманській міській раді, й надалі буде відстоювати інтереси уманчан та наполягатиме на тому, щоб здирницький тариф 4,5 грн. було скасовано.
«Я неодноразово звертався до жителів міста Умань долучатися до боротьби з мафією перевізників. І зараз закликаю всіх до бойкоту – не їздити на грабіжницьких маршрутках та виходити на акцію протесту, вимагаючи негайного скасування рішення Виконкому.
Прошу всіх уманчан 22 травня о 12:10 прийти на судове засідання (м. Умань, вул. Садова, 5) та підтримати позицію наших депутатів по скасуванню грабіжницької ціни на проїзд! Спільно будемо боротись за справедливі тарифи!», – закликав Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
Xerox WorkCentre 3220_20170517122852_1

 

1 Comment

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.