Гороскоп на сьогодні 19 травня

Опубліковано: 19.05.2017

Garoscop4

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні зростає залежність Овнів від обстановки, починаючи з інформаційних джерел і закінчуючи погодою. Можливий інтерес до чуток і пліток, прихованим чи забутим каналах зв’язку. Частина даних буде корисна, так як підкаже вам вигідне рішення або дотепний варіант. Додаткової перевірки потребують поради, пов’язані з побудовою маршруту, вибір місця і часу зустрічі, організацією справ, комунікаціями: поклавшись на інтуїцію або чутки, ви ризикуєте подовжити собі шлях або ускладнити завдання.

Телець (21.04 – 21.05)

День підвищить допитливість Тельців, особливо квітневих, і посилить їх інтуїцію. У той же час, далеко не всі представники знаку будуть схильні оприлюднювати свої думки, а деяким Тельцям буде складно безпосередньо висловитися в силу невпевненості, сором’язливості. Не варто переживати, якщо вам не вистачає сміливості, або в цікавій для вас темі залишаються «білі плями», так як масштабні починання все одно поки передчасні. Для пересічних комунікацій і нескладних справ краще вибрати першу половину дня.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам корисний перерву у зовнішній активності. Ситуація може вимагати оцінки перспектив, перегляду тактики. Задуми і відомості потребують уточнення, інакше буде неправильно вибудувана стратегія. У багатьох Близнюків не виключено тимчасове зниження енергетичного потенціалу, може з’явитися потреба в самоті, відпочинку, поліпшення здоров’я щадними методами. День підходить для приватного листування, таємного візиту або поїздки. Може з’явитися схильність робити начерки, замальовки, чорнові записи.

Рак (22.06 – 23.07)

У Раків сьогодні активізуються уяву і чуття. Ситуації дня розташовують до зниження напруженості, відволікають від рутини, дозволяють помріяти. Сприятливий день для витончених натур, що реагують на нюанси обстановки, чужого тону або настрою. Не виключено, що почуттями, здогадками, враженнями вам захочеться з кимось поділитися. Можливі вести здалеку або від людей, яких ви давно не бачили. Контакти, прогулянки, поїздки на близьку відстань виявляться інформативніше у першій половині доби.

Лев (24.07 – 23.08)

Сьогодні більшість Львів не відрізняється енергією і швидкою реакцією. Зірки підказують, що не варто підбадьорювати себе примусово, так як штучний стимул навряд стане якісним джерелом натхнення. Доречно тимчасове відсторонення від справ, зниження навантажень і пов’язаної з нею відповідальності. Необхідні контакти, в тому числі, з начальством, краще перенести на першу половину дня. Предметом обговорення може стати прихована сторона ситуації, чи можлива альтернатива основним напрямом.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам зірки радять активніше використовувати можливості першої половини дня. У цей час добре підуть переговори, в тому числі, в приватному режимі. Відповідний момент для особистого візиту, приватної консультації, спілкування без свідків. Дипломатичність і поступливість допоможуть взаєморозумінню, спростять примирення. Можна включитися в дистанційну листування, обговорити деталі подорожі, співробітництва, взаєморозрахунків, навчального або судового процесу, питання, пов’язані з доставкою, обміном, переказом.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам зірки радять відкласти на пару днів важливі заходи, відмовитися від зайвої активності, тимчасово піти в тінь. Для успішних дій в колишньому бадьорому темпі може не вистачати умов або натхнення, не виключено відсутність потрібних людей, транспорту, документів. Якщо самопочуття залишає бажати кращого, небажано вирушати в довгий виснажливий шлях. Можна зайнятися профілактикою захворювань або технічних поломок, зробити серію корисних дрібних покупок, залагодити ряд фінансових нюансів.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонів день зробить більш гнучкими, допоможе вловлювати найтонші емоційні відтінки в мові співрозмовника. Вдалий момент для приватної консультації, обміну особистими повідомленнями. В ділових контактах не завадить обережність: якщо відсутні тверді гарантії, можливі різні наслідки авантюри, від дрібних непорозумінь до великої шкоди. Не варто мати справу з людьми, які викликають у вас сумніви: цілком можливо, що інтуїція вас не підводить і вас намагаються втягнути в небезпечну гру.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Увагу Стрільців може виявитися поглинена домашніми справами, атмосферою в родині або найбільш близькому колі, положенням справ на приватній закритій території. Можливо, доведеться обговорити з домочадцями або довіреними помічниками ряд внутрішніх нагальних питань. Комусь з оточення може знадобитися турбота, поступка, словесне або невербальне співчуття. Не впевненим у собі Стрільцям варто врахувати, що день посилить душевну вразливість. Якщо ви не відрізняєтеся міцним здоров’ям, можливі нездужання.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козероги сьогодні мають потребу в спілкуванні. Одним Козерогам буде важливо, щоб вислухали і зрозуміли їх, інші вимушено стануть «жилеткою» для чиїхось сліз і нарікань, зберігачами чужих секретів. Може стати більш довірчим спілкування з дітьми, коханою людиною, з ким-небудь з колег, попутників, близьких родичів. Замкнуті Козероги можуть знову почати вести щоденник, частіше слухати музику. Можлива схильність несвідомо вбирати шляхові враження, розгадувати таємниці, тлумачити знаки і символи.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям піде на користь тимчасовий відхід зі сцени подій. Виняток варто зробити лише для неминучих рутинних контактів і для спілкування з близьким колом людей, наприклад, з домочадцями. Можливо, доведеться про щось поговорити з батьками. Можуть бути вдалими невеликі придбання в будинок, наприклад, покупка продуктів. Грандіозні плани на цей день краще не будувати, так як в будь-який момент можлива невелика помилка, промах, недогляд за неуважності. Також, не варто про щось твердо домовлятися.

Риби (20.02 – 20.03)

Риби сьогодні відчувають бажання пофантазувати і «вилити душу», а зірки готові надати для цього зручний випадок. День розташовує до бесіди з попутниками, відвідування консультантів з особистих питань. Можливі інтригуючі известия і знайомства. Відправку листів, поїздки, зустрічі краще перенести на першу частину дня. Емоційність і багату уяву будуть незамінні у творчості, але не варто покладатися на інтуїцію у справах і побутових питаннях: за сигнал до дії легко взяти звичайний каприз.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.