Гороскоп на сьогодні 20 травня

Garoscop4

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні Овни схильні діяти за настроєм, можуть проявити непослідовність. Зіграє роль і обстановка, змушує до гнучкості. Не виключено, що доведеться вдатися до маневрів і хитрощів, часто міняти тактику або маршрут. Замість твердих домовленостей, краще віддати перевагу постійний зв’язок, так як в плани доведеться вносити поправки. Овни-авантюристи будуть не проти пригод у дорозі, але небажано вирушати в довгий шлях, якщо ви тяжієте до стабільності і передбачуваності.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям не варто планувати на ці вихідні важливі заходи або намагатися тримати все під своїм контролем. Цей уїк-енд стане перехідним періодом, протягом якого далеко не все буде зрозуміло і прозоро. Надії і фантазії не варто приймати за керівництво до дії, інакше втрат і розчарувань може виявитися більше, ніж потрібних результатів. Краще зробити ставку на емоційну гармонію, вміти в кожному повороті подій бачити щось хороше, помічати красу природи або романтику моменту.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюків зірки застерігають від самовпевненості і недбалості, радять ретельніше вибирати цілі та засоби їх досягнення. Суєта буде безглуздою тратою часу, енергії і матеріальних ресурсів, якщо погано продуманий шлях, невірно обрана тактика або екіпірування. Протягом дня можуть спалахувати дрібні конфлікти, не виключена цілий ланцюг непорозумінь або кризових моментів. Обережність і підстраховка не завадять недосвідченим водіям. Покупкам, особливо техніці та електроніці, потрібно тест-драйв.

Рак (22.06 – 23.07)

День більш комфортний для Раків, схильних до пасивності, споглядальності, ескапізму. Їм буде досить зануритися в улюблене заняття чи в мрії, від яких ніщо не відволікає. Якщо ситуація змушує вас бути в русі, то доведеться маневрувати і пристосовуватися, часом на шкоду своєму здоров’ю і планами. Не завадять обережності в дорозі, особливо, якщо попереду довга поїздка, незнайомий маршрут, або ви потрапили в невідповідну компанію. Можливі дрібні крадіжки, витік, поломки, затримки, об’їзди.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам зірки радять бути більш зібраними, боротися з надмірною вразливістю, вірити в кінцевий успіх задуманого. Одночасно, варто бути більш завбачливі, вжити заходів проти можливих технічних і матеріальних ускладнень. Обстановка цих доби нестабільна, прикрі перешкоди можуть стати фоном або виникати у формі сюрпризів. При правильно обраної мети та вірних засобах, ваш шлях виявиться звивистим. Збивати з курсу можуть випадкові емоції, заплутані і потенційно небезпечні повороти подій.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам в ці вихідні варто уважніше вибирати оточення, інструменти, засоби зв’язку і пересування. Опрацювання основного плану буде недостатньо, не завадить мати в запасі альтернативний сценарій. Це не найкращий момент для прояву самостійності, можлива залежність від чужих настроїв або інших зовнішніх нюансів. В заплутаній ситуації або в сумнівній компанії багато Діви ризикують втратити або збити свої орієнтири, піддатися впливу, зробити ряд дій на шкоду своїм інтересам.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам не варто розраховувати на ідеальне розвиток подій. Звичні шляхи, сценарії, канали зв’язку можуть бути затьмарені дрібними неприємностями, прикрими непорозуміннями. Не все вдасться передбачити заздалегідь: деякі упущення виявляться лише по ходу справи, наприклад, у ході розмови, або в середині шляху. Перед будь-яким заходом не завадить проявити додаткову дійшлість і подбати про стандартних дрібницях, наприклад, про заправку авто, наявність ліків або інструментів, зручності домашніх вихованців.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам не варто проявляти легковажність, довірливість, мрійливість, недбалість. День схиляє до романтики, ліні або чуттєвості, але також вимагає гнучкості, маневреності, спритності, пильності. Розслабившись і пустивши події на самоплив, ви ризикуєте перевести будь-яку задачу з категорії забавних і легко вирішуються в розряд критичних. В такі хвилини вам буде складно впоратися поодинці, доведеться шукати підтримки. Ви можете впасти в залежність від інших людей, випадку чи милості долі.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Для Стрільців сьогодні небезпечна зайва довірливість, поверховість погляду. Цей день рясніє потенційними пастками, не потрапити в які вам допоможе або ваша мудрість, або пильність. Не виключено, що сюрпризи чекають вас у власному будинку, на особистій території, у близькому колі. Не варто оприлюднити подробиці свого приватного життя перед критиками і недоброзичливцями, впускати сторонніх у свої володіння і особистий простір, відкривати душу малознайомим або недбалим людям.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам зірки радять цінувати хвилини спокою і відмовитися від зайвих справ, залишивши в програмі дня лише неминучі дрібні клопоти. Ці добу розташовують до непослідовності, підвищеної вразливості, можуть створити проблеми в поїздках. Ефективність зусиль сумнівна, є ймовірність даремно витратити час і підірвати здоров’я безглуздими подвигами. Непотрібне перенапруження може позначитися на самопочутті, спровокувати загострення психосоматичних недуг, реальних або фантомних болів.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям варто прийняти як належне нерівний характер цих доби. Перевірені схеми можуть регулярно давати збій, часом із загадкових причин. Перешкоджати ідеальному розвитку подій і реалізації бажань можуть випадкові примхи, зовнішні перешкоди, відстрочки, затримки, капризи. Благі наміри можуть обернутися непорозуміннями, в яких немає вашої особистої провини. Якщо ви перфекціоніст і не сприймаєте похибок, краще відмовитися від здійснення важливого плану, перенести на іншу дату доленосний крок.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам сьогодні легко зробити помилку за незнання, неуважності, недбалості. Багато Риби будуть схильні приймати свої фантазії за реальність, вибирати кружний або хибний шлях замість прямого і єдино вірної. Не варто покладатися на чуття, ефекти дежавю, особисті асоціації. Небажані починання, подорожі, складні роботи в будинку, непрофесійні експерименти з автомобілем та іншою технікою: є ймовірність травм. Не найкращий момент для звернення за послугами, з’ясування стосунків із близькими.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.