Гороскоп на сьогодні 21 травня

Опубліковано: 21.05.2017

3783_0_fe67ba3cfb05b555d9df84ac7b981ad0-e1483177854737

Овен (21.03 – 20.04)

Овнів порадує друга половина дня. Вранці краще не форсувати події, якщо ви активні і нетерплячі, і не сумувати, якщо ви схильні до депресії, втратили цілі та орієнтири. У цей час можливий період невпевненості в собі, зниженого тонусу, не виключено прагнення залишатися на самоті, уникати шуму і яскравого сонця. До вечора почнуть з’являтися цікаві можливості, що відкриються шляхи, проясняться або втратять сенс заплутані ситуації, отримають новий імпульс романтичні почуття та творчі ідеї.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям корисно спостерігати за ситуацією, відзначати зміну акцентів. Можливо, частково зміниться ваша власна роль у подіях. У другій половині дня зросте активність і підприємливість, не залишиться сліду від повільності, зневіри, сумнівів. Добре додати яскравих фарб у свій образ, змінити обстановку на більш динамічну і творчу. Якщо в цей час вас відвідає натхнення або ви отримаєте запрошення, не варто довго роздумувати: в розумних межах, можна дозволити собі гру пригода.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Для Близнюків день може початися з заборони чи обмеження. Не виключено занепад сил, дефіцит натхнення. Можливо відсутність потрібних людей або умов, прояв холодності чи зарозумілості з боку партнера. Протягом дня все налагодиться, ви знову відчуєте прилив сил, перед вами відкриються додаткові перспективи. Зірки підказують, що в найближчі тижні ви будете в центрі уваги, і не радять поводитися легковажно: стануть яскравішими як ваші таланти, перемоги, так і ваші недоліки, помилки.

Рак (22.06 – 23.07)

На початку дня Раки налаштовані романтично або песимістично, схильні ностальгувати за минулим, мріяти про нездійсненне або вперто бігти по замкнутому колу. Поступово ситуація почне змінюватися, але не виключено, що зміни виявляться всього лише зміною декорацій. Навіть в незавидному становищі багато Раки відмовляться від шансу щось серйозно змінити. Позитивну роль у подоланні подібного настрою можуть зіграти друзі і кохана людина: можливо, саме вони змусять вас здригнутися і «вийти в світ».

Лев (24.07 – 23.08)

Левам вдасться подолати сумніви, перемогти сором’язливість або зняти зовнішні перепони, що заважають виконанню бажань. Втома і пасивність до вечора будуть забуті. З’явиться нова мета або свіжий погляд на ситуацію. Може нагадати про себе кохана людина або друг. Можливо, ви займете лідируюче положення в групі. Відкрилася перспектива додасть наснаги й оптимізму, підвищить підприємливість і винахідливість. Сплеск романтичних почуттів може спонукати на любовну або творчу авантюру.

Діва (24.08 – 23.09)

Ранок пов’язано для Дів із залежністю від чужих думок, збігу обставин, інших зовнішніх моментів. Можливо, ви виявите себе не на своєму місці, у невідповідному суспільстві або неналежним ролі. Друга половина дня обіцяє душевний підйом, новий поворот подій. Не виключено, що ви візьмете на себе роль лідера, або почнете прагнути до неї. Поява повноважень буде невіддільне від особистої відповідальності і вже знайомих вам спокус. Можливо, вас ще раз перевірять на вміння уникати старих помилок.

Терези (24.09 – 23.10)

Для Ваг вдала друга частина дня: змінилися обставини допоможуть забути про рутині і вийти з тіні. Вечір сприяє перебуванню на увазі, створює умови для романтичних побачень, участі у вечірках, поїздках, інших заходах. Багато чого буде задано обстановкою, етикетом. Можливо, вам доведеться виправдовувати очікування партнера або друзів, виступати в ролі сателіта, бекграунду. Незважаючи на обумовленість ролі, є всі шанси опинитися в центрі уваги і повернути ситуацію в свою користь.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Початок дня може застати Скорпіонів в глухому куті або в роздумах. Пауза допоможе зрозуміти, пора вам зупинитися, чи є сенс йти далі, продовжувати спроби. Може постати питання про резерви чи в межах можливостей. Друга половина дня додасть наснаги, подарує «друге дихання», але може також створити передумови для нового циклу випробувань. Якщо ви самолюбні, підприємливі та не боїтеся ризику, доля дасть вам ще один шанс відігратися за попередні поразки і довести, що взята роль вам по плечу.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям варто бути уважнішими до взаємин з конкретними людьми. Можливо поява нового обличчя, наприклад, потенційного партнера або клієнта, підприємливого конкурента, таємного ворога. В шлюбі супутник життя може вимагати поваги, шукати незалежності, або потребувати більш відкритому прояві вашої любові. Друга половина дня підходить для спільних розваг та будь-яких акцій, спрямованих на врегулювання інтересів – романтичних побачень, посередницьких і миротворчих місій.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Цей день може додати Козерогам турбот. Найбільш спокійним буде ранок, однак за зовнішньою безтурботністю може ховатися занепокоєння, не виключена спроба зам’яти проблему. У другій половині доби в центрі уваги може виявитися домашній вихованець чи людина, яка чекає вашої допомоги. Для деяких Козерогів найголовнішим стане питання здоров’я: при схильності до хронічних захворювань, перевтоми і недбалому відношенню до себе можуть скластися передумови для чергового загострення хвороби.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям краще планувати будь-які заходи на вечір. У другій половині дня почнуть складатися умови для приємного проведення часу, можуть нагадати про себе симпатичні вам люди. Не виключено, що вас покличуть у гості, запросять на побачення, або вам буде приготований сюрприз. Можливо звільнення від частини домашніх турбот або матеріальних обов’язків, отримання додаткового часу і простору для ігор, відпочинку, хобі, подорожей, розвитку любовного роману, спілкування з друзями і дітьми.

Риби (20.02 – 20.03)

День допоможе Рибам подолати сумнів, зневіра, відчуття безвиході, усунути затримку або перешкоду, пролити світло на таємницю. Ситуація підкаже неординарне рішення, що містить і позитивні, і негативні моменти. Не виключена несподівана купівля. Більш пильної уваги може зажадати сім’я, будинок, побут, автомобіль, гараж, прибудинкова територія. Можливо поява нового обличчя в будинку або в близькому колі. Якщо ви любите особисто контролювати дані області, краще взяти управління у свої руки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.