Уманські волонтери купили для безпритульної собаки-інваліда візочок (відео)

Опубліковано: 23.05.2017

собачка

Благодійний фонд “Серце друга”, що діє в Умані, вже не перший рік рятує життя і долі беззахисних тварин, від яких відмовилися господарі, які постраждали від жорстокості чи просто приречені жити на вулиці в холоді і голоді. Заручаючись підтримкою небайдужих громадян і ветеринарів, волонтери всіляко підтримують братів наших менших, про що регулярно звітують в своїх групах у соцмережах. Проте останнє їх досягнення можна прирівняти до числа унікальних.

На фото собачка віком приблизно 8 місяців. Звуть її Валюшка. Як розповіла нам волонтерка Євгенія, що опікується дівчинкою, 14 лютого на День Валентина її принесли до ветеринара з травмованим хребтом і нерухомими задніми кінцівками аби приспати. Лікар оглянув тварину і констатував, що вона в майбутньому може ходити, просто потрібен час на реабілітацію. Та господар не хотів зайвих клопотів і прирік собаку на смерть.

Волонтери благодійного фонду взяли щеня під свою опіку. Щоб воно змогло почати ходити, необхідно було придбати спеціальний візочок, який би допомагав тварині рухатися. Для цього волонтери зв’язалися зі своїми колегами з Німеччини аби назбирати потрібну суму на вартісну покупку, ціною у 210 євро. Ті допомогли, завдяки чому Валюшка вперше за тривалий термін змогла самовільно пересуватися.

Нині собака освоює своє нове вміння і їй просто необхідна людська підтримка.

“У мене багато таких тварин-інвалідів. – розповідає волонтер Євгенія. – Хтось без лапи, хтось без ока, хтось просто побитий. Кожному потрібна увага, а Валюшці – найбільше, адже за нею потрібно дивитися постійно.”

Тому уманські волонтери шукають небайдужих людей, що мають можливість та бажання взяти щеня хоча б на перетримку, поки воно не почне самостійно рухатися. Задні кінцівки собака відчуває, потрібен час, аби вони відновилися. Це тривалий процес і малечі потрібен особливий догляд. Як приклад, Євгенія навела історію з попереднього досвіду, коли травмована тварина пролежала 5 місяців і змогла самостійно ходити після того, як провела 3 місяці у такому ж візочку.

Якщо у вас є бажання взяти Валюшку до себе чи допомогти волонтерам у їх нелегкій благородній справі, звертайтеся за номером

093 10 64 271, Євгенія.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.