Замовниками брудних матеріалів «СтопКору» проти Антона Яценка виявилось подружжя Хінціцьких

0-02-05-65e6cff6e50cb0d5e34a19a51ecddec5a82c9f38a1fb4f1b9d032ef0e54f8f2a_full

Нещодавно у соціальних мережах, зокрема, на сторінці ГО «Стоп корупції. Умань» з’явилися пости, статті та відеоматеріали, метою яких є дискредитація Антона Яценка, як народного депутата, а саме – його допомоги в безкоштовному оформленні прав на землю жителям округу.
Антону Яценку вдалось з’ясувати замовника брудних матеріалів «СтопКору». Про це народний депутат написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.
«Ні для кого не секрет, що в місті Монастирище уже довгий час діє «сімейний підряд», що складається з начальника Відділу Держгеокадастру у Монастирищенському районі Хінціцької Оксани Іванівни та начальника Монастирищенського районного відділу ДП «Центр державного земельного кадастру» Хінціцького Володимира Леонідовича», – зауважив Антон Яценко.
Зазначені особи вже протягом багатьох років, перебуваючи у шлюбі, займають керівні посади двох взаємозалежних державних структур, до компетенції яких входить вирішення земельних питань району. При цьому, звернення до Відділу Держгеокадастру у Монастирищенському районі є неможливим без попереднього замовлення виготовлення документації із землеустрою в Монастирищенському районному відділі ДП «Центр державного земельного кадастру», до речі – єдиного в районі виконавця землевпорядних робіт.
Антон Яценко заявив, що вказана «парочка» побудувала стійку корупційну схему, метою якої є збагачення за рахунок простих жителів району. І уже роками вони обдирають жителів району, змушуючи замовляти платні послуги та вимагаючи хабарі за швидке та «неупереджене» погодження документації із землеустрою.
Крім цього, народний депутат підкреслив, що зазначені особи за роки своєї роботи були неодноразово притягнені до відповідальності за порушення норм чинного антикорупційного законодавства, у зв’язку з наявністю конфлікту інтересів, проте даний факт жодним чином не зупиняє любителів легкої наживи.
«Ці корумповані начальники продовжують грабувати людей та наживатися за їх рахунок.
Як народний депутат, попереджаю подружжя Хінціцьких, що у випадку здійснення будь-яких перепон у реалізації програми з приватизації земельних ділянок на території Монастирищенського району, необґрунтованих відмов у наданні необхідної інформації, буду звертатись до правоохоронних органів із заявами про злочин в частині перевищення службових повноважень та наявності корупційної складової у їхніх діях.
Крім того, наголошую, що селяни – не ваші кріпаки, і я, як народний депутат, не дозволю набивати кишені за рахунок простих людей» – заявив Антон Яценко.
Нагадаємо, що раніше народному депутату вдалось домогтися звільнення керівників відділів поліції Уманського та Христинівського районів, які неналежним чином виконували свої службові обов’язки. Антон Яценко попередив, що така ж сама доля може спіткати і корумпованих керівників підрозділів Держгеокадастру.
«Найближчим часом звернусь до прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана, Національного агентства з питань запобігання корупції та до правоохоронних органів щодо перевірки наявності корупційної складової у діях зазначених осіб та в разі підтвердження фактів, звільнити їх із займаних посад» – написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook Антон Яценко, а також народний депутат закликав усіх громадян, у разі виявлення порушень в діяльності зазначених органів та посадових осіб, невідкладно повідомляти його за номером телефону: ‎ ‎067 406 83 61 або ж у соцмережах, чи звертатись до його громадських приймалень за адресами:
м. Умань (вул. Небесної Сотні (Радянська), 7. Тел.: ‎‎(04744) 4-25-85; ‎‎(096) 917-19-70; ‎‎(098) 599-17-65;
м. Христинівка (вул. Соборна (Леніна), 30. Тел.: ‎‎(093) 799-12-70, ‎‎(096) 141-06-76;
м. Монастирище (Соборна (Леніна), 121. Тел.: ‎‎(04746) 2-36-41, ‎‎(068) 161-89-08.
«Я завжди допомагав і буду допомагати жителям округу в питаннях оформлення прав на землю!» – заявив Антон Яценко.

#АнтонЯценко,#безкоштовнеоформленняземлі, #земельніділянки, #городи, #спадщина, #безкоштовнеоформленняспадщини, #Монастирище

1 Comment

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.