Антон Яценко виступає за посилення покарання особам, які доводять неповнолітніх та дорослих до самогубства (ВІДЕО)

Народний депутат України Антон Яценко виступає за збільшення терміну ув’язнення осіб, які доводять неповнолітніх та дорослих до самогубства. Про це він заявив на особистій сторінці в соцмережі Facebook.
Зазначимо, що, Україна входить в десятку країн з найвищим рівнем самогубств. Співвідношення самогубств і доведення до самогубства становить близько один до двадцяти.
Сьогодні на пленарному засіданні Верховної Ради розглядався проект Закону №4088 від 17.02.2016 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за сприяння вчиненню самогубства).

«Я виступив за те, щоб посилити покарання щодо відповідальності за сприяння вчиненню самогубства (як неповнолітніх, так і дорослих), оскільки вважаю, що 3 роки обмеження або позбавлення волі – це недостатній строк покарання для організаторів гри «Синій кит» та інших ігор. Ми мусимо прирівняти доведення особи до самогубства або спроби самогубства до тяжкого злочину та призначити термін покарання від 5 до 10 років», – заявив народний депутат.
Під час розгляду Законопроекту №4088 від 17.02.2016 Антон Яценко звернувся до народних депутатів з проханням підтримати цей проект Закону, але потім доопрацювати його, щоб визначити справедливий строк покарання за скоєння подібних злочинів.
У першому читанні Закон було прийнято. Антон Яценко подякував усім депутатам за підтримку та висловив сподівання, що в подальшому Закон буде доопрацьовано та прийнято у другому читанні та в цілому!

1 Comment

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.