Гороскоп на сьогодні 24 травня

Опубліковано: 24.05.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Протягом доби увагу Овнів буде часто перенаправлятися на матеріальні нюанси. Вірогідні дрібні платежі, корисні придбання. Є передумови для вдалих зустрічей, які будуть вигідні вам в тому або іншому відношенні. Можна отримати практична порада, натяк, підказку. Особливо продуктивним у цьому контексті ранок. Можливе отримання повідомлення чи сповіщення, що стосується грошових справ, обговорення фінансових і господарських справ у сім’ї. У будь-якому занятті знадобляться послідовність і скрупульозність.

Телець (21.04 – 21.05)

Поведінка Тельців сьогодні багато в чому залежить від настрою і самопочуття. Очікується підвищена комунікабельність, допитливість, особливо в першій половині дня. Це найбільш підходящий момент для відправки в шлях, нанесення візитів, інтенсивного навчального або пошукового процесу. На вибір тем і напрямків зробить істотний вплив індивідуальна зацікавленість, головним рушійним мотивом може стати переслідування власних насущних інтересів. Добре робити покупки для себе і близьких людей.

Близнюки (22.05 – 21.06)

День концентрує увагу Близнюків на рутині, практичній стороні подій і їх таємницею підґрунтя. Визначальним фактором може стати поточний стан гаманця, здоров’я, індивідуального побуту. Стане в нагоді особиста скарбничка коштів, кулінарних та медичних рецептів, корисних контактів. Для деяких Близнюків на першому місці опиняться справи дому та сім’ї, заради яких доведеться пожертвувати власними цікавими планами. Платіжні операції, особисту і ділову переписку краще вести по захищених каналах.

Рак (22.06 – 23.07)

Раків день схиляє витрачати гроші на корисні речі та послуги, проявляти далекоглядність в побутових і фінансових дрібницях. Сприяти розвороту уваги в даному напрямку можуть поточні новини і контакти, розмови з друзями, колегами, родичами, попутниками, враження від відвідування торгових точок або прилеглих околиць. Відповідний момент для застосування кулінарних і економічних знань. Можна завести корисні зв’язки. Обіцяє удачу рейд по магазинах, особливо в першій половині дня.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам не вдасться проігнорувати теми оплати праці та послуг, питання фінансування, постачання, обсягу продажів, товаро – і документообігу. На першому місці можуть виявитися доходи, готівку та інші взаєморозрахунки, наради з рутинним господарських питань. Може стати актуальною серія нагальних витрат, наприклад, візит в продуктовий маркет. Насичений день для власників торгового або посередницького бізнесу, сервісу, дрібного виробництва. Можливий тісний контакт з постачальником, покупцем, бухгалтером.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам ці добу забезпечують зручний режим і просте рішення складних завдань. Можна розраховувати на продуктивні комфортні поїздки, вигідні знайомства або успішний розвиток старих зв’язків, отримання доступу до корисної інформації або ресурсів. Може знадобитися особистий досвід або освіту в сферах, пов’язаних з торгівлею, наданням послуг. Відповідний момент для розвитку каналів зв’язку з віддаленими територіями. Вдалий день для засвоєння практичних знань, наприклад, іноземної мови побутового рівня.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам знадобиться вміння орієнтуватися у матеріальних питаннях, будь то ціни на послуги або калькуляція вірогідною прибутку від продажів. Можливо, доведеться вникнути в тонкощі погашення кредитів і позик, отримання спадщини, оренди приміщень або техніки, поцікавитися поточним станом сімейного або подружнього бюджету, курсом акцій, перспективою віддачі від вкладень. Може привернути увагу тема, пов’язана з банківськими розрахунками або послугами. Щоб не прогадати, важливо звертати увагу на дрібниці.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам не варто ухилятися від діалогу. Зустрічі та переговори цього дня можуть бути ініційовані не вами, але це не знижує їх потенційної цінності. Сьогодні добре обговорювати дрібні матеріальні аспекти, врегулювати взаємні інтереси з людьми і інстанціями. Відповідний момент для обговорення партнерської бюджету, договору про банківських, страхових, медичних, технічних послугах. Може стати важливим пункт щодо дотримання конфіденційності. Можливо неофіційне співробітництво, посередництво.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям краще відмовитися від зовнішньої діяльності, присвятивши день рутині або внутрішнім справам. При поганому самопочутті, краще зайнятися лікуванням, налагодити режим харчування. При укладенні договору не завадить скрупульозність у практичних нюанси. Цінність відносин буде визначатися готовністю подбати, надати корисні послуги. Власникам домашніх вихованців доведеться приділити більше уваги їх поточних потреб, наприклад, купити корм, звозити до ветеринара, домовитися про перетримці.

Козеріг (22.12 – 20.01)

День схиляє Козерогів до позитивного мислення, підсилює потреба в надійності, практичності. У той же час, обстановка може розташовувати до ліні, інертності, фантазій, пошуку комфорту. Можуть зникнути або ослабнути стимули, які спонукають вас і оточуючих нервувати, метушитися, ризикувати Не варто розраховувати на виконання великого обсягу нової складної роботи. Інтелектуальна та мистецька діяльність, а також практичні заняття, кулінарія, масаж дадуть найкращий ефект в спокійній обстановці.

Водолій (21.01 – 19.02)

У центр уваги Водоліїв можуть потрапити побутові турботи, наприклад, господарські або кулінарні. Може стати важливим думка батьків або людей, які впливають на ваш побут – рідні, сусіди. Темою обговорень може стати оренда, купівля або продаж володінь, домашнього начиння. У діловій сфері, можуть привернути увагу бухгалтерські нюанси, теми постачання, продажу, бартеру. Можливо, доведеться відвідати заміський будинок, вникнути в нюанси сезонного утримання дачі, присадибній території, чотириногих вихованців.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам день допоможе зняти психологічне і фізичне напруження, трохи розслабитися і розвіятися. Можна зробити перерву в складних трудомістких справах, тимчасово покинути місце, де ви постійно нервуєте. Можна завести корисні знайомства, отримати хороші поради. Поряд з користю, ці добу можуть дати вам їжу для роздумів чи імпульс до роботи уяви. Заспокійливо подіє прогулянка, шопінг, відвідування масажиста або косметолога, спілкування з близьким оточенням і випадковими попутниками.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.