Гороскоп на сьогодні 26 травня

Опубліковано: 25.05.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Для Овнів день пов’язаний з рухливістю. Якщо ви в глухому куті, найкращий засіб вийти з нього – дія. Можлива зацікавленість відразу в кількох темах. Встигати скрізь цілком реально, якщо проявити організованість, заздалегідь намічати маршрути і засоби досягнення мети, грамотно користуватися виникають шансами. Відповідний момент для роз’їздів, випробувальних робіт, різних операцій з технікою, електронікою, засобами зв’язку та пересування. Досвідчені водії-Овни легко подолають труднощі в дорозі.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям варто зробити акцент на ділових питаннях. Небажано тягнути час, піддаватися інерції звичного мислення, інакше вдалий момент може бути упущений. День підходить для експрес-угод, роз’їздів, тренувань, вимагає спритності, маневреності. Швидкість не повинна заважати успішності: варто подбати про безпеку і надійну систему перевірки якості. Бажано мати гарантію на куповані товари, особливо техніку, електроніку, інфопродукти, і вчасно піддавати новинки тестування.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам день повідомляє енергію, підприємливість, здатність швидко орієнтуватися. Відмінний день для демонстрації спритності, гнучкості, майстерності, винахідливості, комплексу ділових якостей. У теж час, важливо не виходити за окреслені рамки, керувати емоціями, підпорядковувати будь імпульси заданої мети, дотримувати закони, правила, інструкції, договірні зобов’язання. Краще відразу брати вірний курс і мінімізувати відхилення від нього, інакше частина зусиль пропаде даремно, а репутація може бути підірвана.

Рак (22.06 – 23.07)

Для Раків день пов’язаний з новою хвилею клопоту, яка стане продовженням попередньої. Ви можете бути включені в новий цикл поїздок, випробувальних, ремонтних або налагоджувальних робіт, практичного навчання. Можливі нервозність і поспіх у зв’язку з необхідністю дотримуватися суперечливі вимоги, терміни, норми якості, правила безпеки. Поряд з діловими, побутовими та виробничими клопотами, може стати важливою темою зміцнення здоров’я, проведення неприємних, але необхідних медичних маніпуляцій.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам не варто сидіти без діла, так як сьогоднішній ривок здатний дати вдалий старт цілому періоду. Вагомим приводом форсувати роботу можуть стати об’єктивні межі. Не виключено, що ситуація обмежує вас у виборі помічників або інструментів, не залишає часу на додатковий пошук ресурсів і корекцію планів. День сприяє роботі з людьми, інформацією, технікою, дозволяє зайняти лідируюче положення в групі, поєднувати офіційний протокол і неформальний підхід до вирішення завдань.

Діва (24.08 – 23.09)

День значущий для честолюбних Дів і для тих, кого саме життя змусило взяти керування подіями в свої руки. Не варто гаяти часу: можливо, ви будете забезпечені роботою, повноваженнями або можливостями зростання на місяць вперед. Менш амбітним і активним Дівам доведеться виконувати накази, підкорятися старшим, звільнити дорогу сильнішому конкурентові. У будь-якому випадку, вам стануть у нагоді гнучкість, контактність, відповідальність, дисципліна. Важливо усвідомлювати ризики, вчасно огинати знайомі пастки.

 

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам зірки настійно радять проявити активність, сміливість, заповзятливість. Ситуація дозволяє вийти з кризи, посилити особисті позиції, відкрити додаткові перспективи, змінити розстановку ролей у парі або групі в потрібну вам сторону. Хороший момент для масштабних справ, а також для будь-яких заходів, пов’язаних з подорожами, комунікаціями, бізнесом, науковою роботою, з якою-небудь областю спорту, політики, реклами, освіти, освіти, соціальної діяльності, юриспруденції.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіони можуть опинитися на порозі нової пригоди або випробування. Зірки підказують, що цього разу труднощі будуть носити характер іспиту, будь-яке починання потребує підготовки, страховки. Відваги, підприємливості, азарту може бути недостатньо, якщо ви не набрали потрібний рівень майстерності, не засвоїли напам’ять правила безпеки, не навели ідеальний порядок техніку, інструменти, або не обзавелися вірними друзями і компетентними помічниками, з якими не страшно «і в вогонь, і в воду».

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям доведеться опрацювати тему союзу чи опозиції. Важливо вірно оцінити свою роль, вибрати імідж, коло спілкування, лінію поведінки, «сцену» і публіку. День може поставити перед перспективою виступу, конкуренції, поділу повноважень, прийняття виклику. Тон подіям може задати конкретна персона, наприклад, супутник життя, консультант, опонент. Агресії варто віддати перевагу дипломатію. Небажаний перший крок. При наявності довіри, частина функцій можна довірити одному представнику, захиснику.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам належить включитися в робочий ритм, взятися за термінове справу або за давно назріле фронт робіт. На порядку денному можуть виявитися питання обслуговування, лікування, ремонту, тестування, редагування. Знадобляться діловитість, гнучкість, комунікабельність. Зіграє роль майстерність або наявність розумних помічників. Можливо, доведеться взяти під контроль радий пов’язаних напрямів. Відсутність хорошої організації справи може призвести до зайвої метушні, плутанини, цейтноту, зниження якості результатів.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям не варто пропускати підходящий момент для відкриття нового сезону». Добре приступати до фінальної стадії справи або проекту, у сфері, де ви маєте не тільки особистий інтерес, але і досвід. Є можливість продемонструвати фізичну підготовку, ділові та управлінські здібності, вміння швидко орієнтуватися, напрацьоване володіння інструментами, методикою, технікою, тактикою. Рішучість дасть відмінний ефект у бізнесі, творчості, соціальної діяльності, грі, цілком доречна в любові.

Риби (20.02 – 20.03)

Увагу Риб може поглинути домашнє подія, сімейна ситуація, стан справ на підвладній території або в близькому оточенні. Є передумови для стресів, травм, конфліктів, загострення болю. Щоб вони не стали реальністю, бажано уникати нервозності, дратівливості, проявити більше обачності, обережності. Якщо ви недостатньо вміло поводитися з технікою або не ладнаєте з певними людьми, краще делегувати завдання. Ризиковане починання, в тому числі, пов’язані з житлом.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.