Христинівські рятувальники навідалися до школярів

Опубліковано: 26.05.2017

Фото Дпрч Христинівка.

Щодня у світі відбуваються події,внаслідок яких порушуються нормальні умови життя діяльності людей. Ці події можуть призвести або призведуть до загибелі людей,значних матеріальних втрат .
Тиждень безпеки дитини є формою систематизації знань дітей про безпечну поведінку й довкілля. Діти мають дізнаватися про правила безпечної поведінки і від педагогів, і від батьків. Тому доцільно організувати комплексну роботу, передбачаючи взаємодію всіх учасників освітнього процесу.
З метою життєзабезпечення дітей протягом тижня у Христинівському районі було проведено тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дитини.
Учні шкіл із захопленням слухали про факти надзвичайних ситуацій, які виникають на території району, а також при¬гадали правила безпечної поведінки в побуті, зокрема при користуванні електричними та газовими приладами, застерегли дошкільнят від небезпечних забав з сірниками й запальничками, а також під час відпочинку в лісі, на водних об’єк¬тах, при виявленні вибухонебезпечних предметів
Саме такі заходи дозволяють з раннього віку прищепити дітям необхідні знання про безпечну поведінку в школі, на вулиці, про небезпеку пустощів з вогнем тощо. Адже всі ми прагнемо, щоб у наших дітей було щасливе дитинство, безтурботне, цікаве, та найголовніше – безпечне.


Христинівський РВ УДСНС України у Черкаській області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.