Працівники Христинівського відділення поліції провели зустріч із учнями

Опубліковано: 31.05.2017

Фото Главка Нацполіції Черкаси.

Працівники Христинівського відділення поліції провели зустріч із учнями Углуватського навчально-виховнового комплексу. Під час зустрічі поліцейські обговорили зі школярами питання  щодоповедінки школярів під час літніх канікул, надали поради як не стати жертвою злочинних посягань та наголосили на веденні здорового способу життя.

Зустріч відбулася за участі учнів 5-10 класів Углуватського навчально-виховного комплексу “Дошкільний навчальний заклад І-ІІІ ступенів”,працівників закладу та поліції. Під час зустрічі дільничний офіцерХристинівського відділення поліції Сергій Савченко прочитав учням лекцію, присвячену кримінальній і адміністративній відповідальності неповнолітніх завчинення правопорушень та відповідальності батьків за невиконаннябатьківських обов’язків. Зупинився правоохоронець і на заходах безпеки,яких необхідно дотримуватись під час виявлення підозрілих предметів та при спілкуванні із незнайомцями. Також поліцейський закликав школярів вести здоровий спосіб життя, займатися фізкультурою та самовихованням і не допускати вживання алкогольних та тютюнових виробів.

По завершенню заходу дирекція школи подякувала правоохоронцям за проведений  захід. Поліцейські і надалі будуть проводити подібніпрофілактичні заняття адже це дає можливість для молоді дізнатися про своїправа та гарантії захисту і убезпечити дітлахів від хибних кроків.

 

Сектор комунікації поліції Черкаської області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.