Яким буде червень для Умані

Картинки по запросу червень

Червень – по-справжньому літній місяць: минає загроза заморозків, спостерігаються довгі теплі дні. 21 червня – найдовший день у році, а найкоротша ніч – з 21 на 22 червня, яка триває 7 год. 46 хв. 40 сек. У народному календарі цей день – Сонцеворот, сонце на зиму повертає – літо на спеку. Червень пора духмяних трав, коників і розкотистих гроз. Дощ хліба валяє, а сонце піднімає.
Періоди посушливої погоди у червні формують виступи антициклонів з південного заходу або південного сходу. Активні атмосферні фронти циклонів можуть викликати тривалі або сильні дощі у супроводі гроз, шквалів, іноді граду і заважати збиранню та заготівлі сіна.
У найближчі дві доби погоду нашого краю визначатиме поле підвищеного атмосферного тиску, сформоване у холодній повітряній масі північних широт. Тому спостерігатиметься прохолодна, проте суха погода. Температурний фон буде на 2-3º нижче кліматичної норми: вночі 5-10°, вдень 18-23°. 5 червня у другій половині дня очікуються короткочасні дощі з грозами. Температура повітря підвищиться: вночі 11-16°, вдень 24-29°. Наступний робочий тиждень обіцяє бути теплим та з короткочасними дощами у супроводі гроз.
Орієнтовний прогноз на 8-12 червня. 8 червня короткочасні дощі, температура вночі 9-14°, вдень 15-21°.9 червня без опадів, температура вночі 11-16°, вдень 21-26°.10-11 червня місцями короткочасний дощ, 12 червня без опадів, 11-12 червня підвищення температури на 3-5°.

 

Повідомляє Метеостанція міста Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.