Гороскоп на сьогодні 3 червня

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Овнів чекають приємні вихідні, особливо, якщо партнер або інший значущий людина перебуває в хорошому настрої. День не має до самоти, посилює потребу у зовнішньому схвалення. Можна провести день в компанії, на заході, в суспільстві впливової персони. Від особистих ініціатив на період уїк-енду краще відмовитися. Не варто надто енергійно братися за домашні справи, налагодження спільного побуту: навіть при благих намірах і взаємної гармонії, конкретні заходи можуть бути передчасними.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці можуть отримати цінний подарунок або несподівану допомогу, зробити вражаюче придбання, вдало розпорядитися талантами або ресурсами. День дає їжу для натхнення, може підвищити запити в якійсь сфері. Можлива підтримка однодумців, взаємообмін послугами, заступництвом. Можуть з’явитись зміни у звичному укладі. Не виключено приємна подія у зв’язку з домашнім вихованцем. Краще уникати самотності, скупості, надмірного прагматизму. Добре провести уїк-енд в суспільстві одного.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам в цей уік-енд не доведеться докладати багато зусиль для покращення ситуації. Багатьом Близнюкам зірки обіцяють удачу, успіх, сплеск особистої популярності. Можливо примирення після сварки, отримання нагороди за колишні заслуги. Креативні натури можуть розраховувати на черговий приплив творчого натхнення. Якщо ви не встигли зробити щось важливе, обставини несподівано прийдуть вам на допомогу. Виправлення помилок, повернення загублених позицій відбудуться автоматично, що підвищить вашу віру в себе.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам зірки радять налаштуватися на новий етап, але не поспішати з конкретної особистою ініціативою. Передчасний старт може занадто швидко виснажити ваші ресурси, або підштовхнути вас до необачних авантюрних дій. Натхнення краще черпати в середовищі близьких людей, наприклад, родичів, однодумців. День вдалий для сімейних і дружніх зустрічей. Особливу роль у формуванні вашого настрою може зіграти конкретну особу, наприклад, наставник, один з батьків, авторитетний друг, гість, земляк.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам ніщо не завадить провести уїк-енд з задоволенням. Настали добу особливо сприятливі для товариських і допитливих Львів, обожнюють світські заходи, які прагнуть до популярності, мають широке коло друзів, великі інтереси, вільний погляд на речі. За фасадом зовнішніх приємних подій можуть назрівати нові тенденції, які змушують подумати про часткову зміну тактики. Можливо, вам пора приділити більше часу приватного життя, нерухомості, сім’ї, прихованої стороні ділових операцій.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам день дозволяє поповнити бюджет, зробити довгоочікувану покупку, знайти спонсора. Однак позитивні моменти уїк-енду не обмежуються вірогідною матеріальної удачею. Несподіваний приємний сюрприз можливий і в іншій області, аж до того, що недавня поразка може обернутися перемогою. Не виключено, що зірки привідкриють вам нові горизонти, обнадіють вас надихає перспективою. Варто подумати про вкладеннях у віддалене майбутнє, у вигляді грошей, впливових дружніх зв’язків або знань.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам варто запланувати на ці вихідні повноцінний відпочинок, так як найближчим часом фізичні і психологічні навантаження можуть зрости. День сприятливий для потакання вашим бажанням, звичкам, капризів. Завдяки своєму винятковому положенню, ви ні в чому не зустрінете відмови, а якщо виконання вашої примхи неможливо за визначенням, зірки люб’язно нададуть вам рівноцінну або навіть кращу заміну. Однак небезпечно зловживати владою: є ризик сформувати підґрунтя для конфлікту.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам зірки радять не квапити події і не поспішати з особистою ініціативою. День формує умови для спільного дозвілля, участі в цікавих заходах, спільних розвагах. Перебування в групі або присутність партнера допоможуть вам притягнути удачу, відхилити потенційну загрозу, знайти несподіваний м’який вихід в небезпечній ситуації. Варто придивитися до оточення, якщо став нагальною необхідністю пошук подальшого шляху, віри, наставника, або ви готуєтеся до навчання, відпустки, подорожі.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям день вселяє оптимізм і віщує чудовий уїк-енд. Це прекрасний момент для повернення в коло друзів, примирення з партнером. Можна внести більше пожвавлення і романтики в любовні відносини, подружній союз, ділової або творчий тандем. Якщо ви виявили твердість і не здали позицій, вам може запропонувати дружбу або вигідні умови недавній конкурент. У цьому випадку, зірки радять вам не втрачати обережності: не виключено, що чужі наміри не такі прозорі, як вам здається.

Козеріг (22.12 – 20.01)

День сприяє товариським Козерогам, здатним відчувати себе частиною компанії, команди, сімейного клану. Саме їм вдасться без труднощів домогтися своїх цілей, якими б сміливими вони не були. Якщо ви прагнете зайняти чільне становище в колективі, не варто відмовлятися від участі у корпоративному заході, і тим більше, відхиляти гладеньке персональне пропозицію, що виходить від начальства або впливової особи. Бажано уникати будь-яких ситуацій, що можуть призвести в майбутньому конфліктом інтересів.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогодні Водолії користуються заслуженою популярністю у людей і особливою милістю у фортуни. Можна робити ставку на вдалий збіг обставин, підтримку друзів і закону, власні таланти. Досягнення багато в чому зумовлені колишніми успіхами, але ж зірки будуть не проти обдарувати вас парою додаткових приємних сюрпризів. Зростають вила на виграш, компенсацію, реванш, на творчу, любовну, моральну перемогу, успішну інтеграцію в малознайому середу, вигідне спілкування з іноземцями.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам настали вихідні обіцяють успішний вихід з кризи, закінчення найбільш гострою смуги тривог, навантажень, поневірянь. Можливо, у визволенні вас з напруженою тупикової ситуації зіграє роль конкретна особа, спільнота, на вашому боці опиниться доля або закон. Не виключено, що ви не тільки повернете собі втрачене, але й зможете розраховувати в недалекому майбутньому на компенсацію. Небажана зайва наполегливість, активність: будь-які дії виявляться або запізнілими, або передчасними.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.