В Уманському районі продовжують розмальовувати зупинки

Опубліковано: 07.06.2017

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук автор творчої роботи Оля: «Ще одна зупинка розмальована нами відтепер у селі Вільшанка, Уманського району Черкаської області. Зроблено за бажанням сільської голови Алли Іванівни! Вона молодець і гарний замовник!»  Пише сайт міста Умань

Ольга та Ігор, які є засновниками творчої студії «Кольоровий психоз», працюють переважно в Києві, та художні замовлення виконують і для уманчан.

– Малювали зупинку тиждень, вдвох з Ігорем. Працювати було легко і цікаво, так як робота знайома, а тема нам близька, – повідомляє художниця. – Чомусь, по бажанню долі, багато наших замовлень дуже схожі між собою, а саме українські мотиви і дитяча тематика. Як показує досвід – людям це подобається, тому ми з радістю працюємо і розвиваємося в такому стилі.

kozaku

Особливістю цього замовлення було те, що замовники відразу визначилися з малюнком.

 

Назва села Вільшанка походить від дерева «вільха», яке утворювало густі зарослі в долині річки Ятрані. Мальовничу природу села чудово описує пісня: «Там де Ятрань круто в’ється, з під каміння б’є вода…». Тож вибір на користь дерева вільхи був зроблений влучно.

 

А ще потрібно було зобразити дитячі мотиви, адже зупинкою найчастіше користуються діти. Звідси вони їздять до школи.

kozaku1

З таким конкретним замовленням, нам було легко працювати, – розповідає Оля, – адже сільський голова Алла Іванівна знала що хоче отримати в результаті і охоче нам про це розповіла. Зазвичай, найбільші труднощі виникають із клієнтами, які вагаються, не знають як змінити чи покращити, який малюнок вибрати. Та в цьому випадку нам не довелося довго шукати різні варіанти малюнка, обговорювати все це, затверджувати або ж знову поринати у творчі пошуки.

За словами місцевих жителів зупинка усім дуже сподобалася, багато хто навіть не очікував, що буде так гарно. Задоволена роботою і сільський голова.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.