Христинівські правоохоронці провели роз’яснювальну роботу

Опубліковано: 08.06.2017

Фото Главка Нацполіції Черкаси.

Під час зустрічі з селянами Христинівського району правоохоронці провели профілактичні бесіди щодо скоєння шахрайських дій, пов’язаних із незаконним заволодінням коштами, що перебувають на банківських рахунках громадян, надали поради, як діяти в цих випадках та вручили пам’ятки як не стати жертвою шахраїв.

До Христинівського відділення поліції почали надходити повідомлення від громадян про скоєння шахрайських дій, пов’язаних із незаконним заволодінням коштами, що перебувають на банківських рахунках громадян. На недопущення в подальшому скоєнню подібних видів злочину поліцейські Христівського відділення на чолі з його начальником Сергієм Давимокою в 29 населених пунктах району була проведена профілактично-роз’яснювальна роботу з її жителями. Їм розповіли про методи, якими орудують шахраї, надали поради, як діяти в цих випадках та вручили пам’ятки «не станьте жертвою шахраїв».

Правоохоронці попереджають громадян, що, не під яким приводом нікому зі сторонніх осіб не потрібно повідомляти пін-код своєї картки, представники банку ніколи не просять назвати пін-код картки, у них є інші способи ідентифікації свого клієнта. Не потрібно зберігати пін-код разом з карткою. Його потрібно запам’ятати, в багатьох банках є можливість встановлювати пін-код самостійно, тож ви можете обрати для себе зручну комбінацію з 4-х цифр, яку легко запам’ятаєте. Звертайте увагу на зовнішній вигляд банкомату. Коли вводите пін-код, прикривайте цифри від сторонніх осіб. Не користуйтеся послугами сторонніх осіб біля банкомату та не повідомляйте їм свій пін-код та номер телефону. Перевіряйте суму, яку у вас знімають в магазині або у закладі обслуговування. Завжди майте під рукою телефони гарячої лінії вашого обслуговуючого банку. В разі якщо ви стали жертво шахраїв негайно звертайтеся до найближчого відділення поліції чи телефонуйте до поліції за телефоном «102».

 

Сектор комунікації поліції Черкаської області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.