Гороскоп на сьогодні 12 червня

Опубліковано: 11.06.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Овнів день змусить керуватися не лише особистими примхами, але і необхідністю, проявити цілеспрямованість, практицизм, хазяйновитість, згадати про борг, відповідальності. Молодим несамостійним Овнам – наприклад, не розташовує в даний момент власним житлом – доведеться підкоритися волі старших, сформованим традиціям, врахувати прохання господарів займаного приміщення або території. Не вирещенні вчасно проблеми можуть супроводжуватися спалахом конфлікту, наприклад, із-за браку місця.

Телець (21.04 – 21.05)

Для Тельців день пізнавальний і приємний, але, можливо, трохи втомлює. Мотивацією може стати пошук комфорту або престижу, бажання реалізувати певні погляди, примхи або права. Тельці, які опинилися далеко від дому і звичних місць, можуть мати менше повноважень, зате зірки забезпечать їм розширення кругозору, подарують незвичайні враження з елементом екзотики. День вдалий для екскурсії: можна відкрити для себе нові горизонти, наприклад, новий кулінарний прийом, інший стиль в одязі та інтер’єрі.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам зірки радять проявити передбачливість і навіть у благополучній обстановці не втрачати пильності. Якщо ви по натурі авантюрист і вас манять пригоди, бажано оцінити їх можливі наслідки і побічні ефекти. Варто подбати про необхідні ресурси, інакше у відповідальний момент може не вистачити грошей, сил чи натхнення. Не виключено, що в критичний момент доведеться вдатися до експрес-позики або до якої-небудь ризикованій грі, зважитися на незапланований експеримент.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам варто підлаштуватися до обстановки або партнерові, а також врахувати, що сьогодні будь-які тенденції лише «набирають обертів». Мирні відносини трансформуються у змагання благородство, увагу, щедрості. Потенційно конфліктна ситуація може перейти в боротьбу звичок, ідеологій, амбіцій, в сцену ревнощів. Не маючи підтримкою і бойовою формою, не слід напрошуватися на нерівну сутичку: зіткнення з переважаючою силою, фізичною або моральною, може відбитися на вас не найкращим чином.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам день готує додаткові турботи. Навіть приємні заходи і бажані події можуть супроводжуватися занепокоєнням, вимагати високої енерговіддачі. Може знадобитися поєднання практичності і винахідливості, принесення жертви, пошук потужностей і ресурсів. Не варто нехтувати заходами, спрямованими на профілактику захворювань: перевтома, хвилювання, форс-мажорна ситуація чи інший фактор можуть спровокувати загострення якого-небудь латентного захворювання, в тому числі, спадкового.

Діва (24.08 – 23.09)

Для Дів ці добу потенційно вдалі, але неспокійні. Буде привід проявити талант або силу почуттів. Ситуації дня можуть спровокувати сплеск пристрастей, підштовхнути до перебільшення, драматизації, ризикованого кроку, «широкого жесту». Здоровий глузд і логіка можуть сперечатися з бажаннями, інстинктами. Позбавити рівноваги здатний творчий, любовний, сімейний чи інший криза. За перемогу і успіх доведеться чимось платити. Можливі витрати або сильні хвилювання, пов’язані з дітьми, долею проекту або відносин.

Терези (24.09 – 23.10)

Для Терезів день пов’язаний з потужним викидом особистої енергії або тратою ресурсів. Розвиток будь-якого сюжету передбачає критичну фазу. Великі шанси на позитивний результат, але неминучі і напружені моменти. Головною темою можуть стати права на територію, майно чи інший цінний об’єкт. Не виключені сімейні спори, а також клопоти у зв’язку із станом нерухомості, орендою житла, перебуванням в готелі. Вирішальним фактором може стати наявність авторитету, управлінського таланту або платоспроможності.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіони сьогодні готові до криз, і навіть внутрішньо потребують них. Мирного перебігу подій, спілкування в любові та злагоді може виявитися недостатньо. При дефіциті гострих відчуттів в реальності, ймовірно підвищену увагу до актуальних новин, в тому числі, з кримінальним ухилом. Швидше за все, інтерес буде не пустим і виявиться продиктовано особистим мотивом. У той же час, далеко не всі Скорпіони будуть готові кинутися в бій, багато представників знаку віддадуть перевагу дипломатію або нейтралітет.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Для Стрільців можуть стати актуальними цільові покупки і вкладення. Можлива тяга до дорогих розваг, престижним покупок. Поле для ризиків і творчості буде ширше, якщо ви маєте справу з позиковими засобами, колективними ресурсами, загальним бюджетом, спадщиною. Не виключено складний момент у розвитку бізнесу. Варто пригадати основи ризик-менеджменту, щоб не створити ґрунт для зайвих хвилювань, втрат, конфлікту. Не завадить обачність при розпорядженні сімейними капіталами і в кредитних операціях.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Для Козерогів день емоційно насичений, потенційно стресовий. Хвилювання можуть носити позитивний або негативний відтінок, в залежності від особистої ситуації, темпераменту і настрою. Велика потреба ризикнути, випробувати сильні відчуття незабутні. Амбітні Козероги здатні перевищити свої повноваження, кинути комусь виклик. Вразливим і ослабленим Козерогам не варто довго перебувати в агресивному середовищі, тісно контактувати з владними структурами та особами зі складним характером.

Водолій (21.01 – 19.02)

Благополуччя Водоліїв сьогодні залежить від уміння адаптуватися до середовища і керувати своїми внутрішніми бурями. Додати нервозності можуть пригнічені переживання, незадоволені бажання, не виконані обов’язки, не вирішені проблеми. Деструктивні емоції можна направити в справу, за умови, що це не шкодить здоров’ю. День схиляє до самовідданості, дозволяє допомогти комусь у важкій ситуації. Просувати власні ідеї не рекомендується. Не варто залишати без уваги гострі нездужання.

Риби (20.02 – 20.03)

Рибам зірки радять обережніше користуватися вдалими можливостями, щоб у процесі вирішення одних проблем не створити інші. Не варто зловживати чужим благородством і довірою, допомогою друзів, надто активно витрачати спільні ресурси або користуватися наданими повноваженнями. Якщо ви потребуєте яскравих враженнях, схильні до авантюр і ризиків, можна дозволити собі участь у колективному заході. Непомітно для себе, ви можете опинитися в натовпі, в епіцентрі хвилюючих подій.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.