Уманські рятувальники навчали дітей основам безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 12.06.2017

Фото Уманський РВ Управління ДСНС України у Черкаській області.

Рятівники Уманської 14-ДПРЧ спільно з Уманською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України провели черговий тренінг з надання першої допомоги в пришкільному таборі загальноосвітньої школи №11(директор школи Володимир Сокирський). Про це повідомляє Уманський РВ Управління ДСНС України у Черкаській області.

Фото Уманський РВ Управління ДСНС України у Черкаській області.
На тренувальному манекені діти розглянули практичний алгоритм дій при зупинці серцевої діяльності і дихання. В юному віці дітям під силу опанувати першу допомогу при мікротравмах, опіках.накласти пов’язку. Вихованці пришкільного табору провели рольові ігри. -Дитина може допомогти дитині,- розповіла під час практичних занять учням молодших класів голова міськрайонної організації Червоного Хреста Валентина Чорна. Одягнувши фартухи з емблемою Червоного Хреста, вони заохочували своїх однокласників до засвоєння практичних навичок при травмах та пораненнях.

Фото Уманський РВ Управління ДСНС України у Черкаській області.
Родзинкою спілкування для учнів стало спільне проведення занять з вогнеборцями на території протипожежної частини. Начальник Уманської 14-ДПРЧ майор Ірина Деренюк та її підлеглі навели дітям практичні приклади із досвіду роботи, коли уміння надавати першу допомогу рятує і повертає постраждалим життя.
Літо – пора відпочинку. Нехай воно не буде затьмарене проблемами, а набуті практичні знання допоможуть в разі необхідності.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.