Гороскоп на сьогодні 15 червня

Опубліковано: 15.06.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Для Овнів день може розпочатися з хвилини натхнення. Невелику цікаву ідею краще реалізувати не відкладаючи, з масштабним починанням варто почекати. Друга половина дня внесе зміни в ваш настрій або в зовнішню обстановку. У цей час добре переключитися на справи, що вимагають конфіденційності, скритності. Можливо, ви поринете в домашні клопоти чи будете вирішувати поточні питання, пов’язані з внутрішньою стороною вашого бізнесу. Вечір сприятливий для покупок, в тому числі, для сімейних потреб.

Телець (21.04 – 21.05)

Ранок Тельцям краще провести у вільному режимі, а важливі дії відкласти до другої половини доби. До вечора сформуються умови для помірної активності, приємного відпочинку, необтяжливих клопоту. Можна розраховувати на допомогу сім’ї, партнера, близького оточення. Багато що вдаватиметься вам інтуїтивно. Одним із засобів отримання бажаного стане ваша зовнішня краса і привабливість, якийсь талант в мистецтві, побуті або діловій сфері. Можливі вдалі придбання, романтичні ситуації.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Початок дня дозволить Близнюкам зарядитися оптимізмом, підтримати потрібний рівень бадьорості і самооцінки. Додатковим джерелом натхнення може стати подія в цікавій для вас сфері, або на території, яка є об’єктом вашої уваги. У другій половині дня зірки радять вам превентивно підвищити пильність, уважніше вибирати тактику, проявити більше далекоглядності в побудові планів: рішення, вигідне і прибуткове в одному напрямку, може створити вже знайомі труднощі в іншому.

Рак (22.06 – 23.07)

Для Раків найбільш комфортна друга половина дня. До цього часу зовнішня ситуація стабілізується і з’явиться більше внутрішньої гармонії. Посиляться романтичні настрої, багато Раків будуть схильні слідувати за почуттям, мрією, інтуїцією, творчим імпульсом. Зросте фізична витривалість, психологічна гнучкість і пристосовність, ділова маневреність. Підсумком позитивних змін може бути примирення, врегулювання інтересів, вдала угода або купівля, часткова реалізація сподівань.

Лев (24.07 – 23.08)

У ранкових події Леви почерпнуть хороший настрій, але протягом дня його може виявитися недостатньо. У другій половині доби корисно налаштуватися на діловий лад, приділивши особливу увагу прихованої осторонь подій. Правильна тактика дозволить мінімізувати ризики, завчасно обійти пастки, отримати знижку, поступку, прибуток з таємного джерела, невелике фінансування. Навіть при явному успіху, краще не зловживати і утриматися від масштабних акцій. Не варто спиратися на інтуїцію, емоції.

Діва (24.08 – 23.09)

У другій половині дня Діви почнуть потребу в інших людях. Може зрости потреба в діловому співробітництві, особливо, якщо потрібен партнер для приватної угоди. Зірки радять поставити довірі розумна межа, навіть знайомих не присвячувати повністю в свої плани і секрети. Не самий вдалий момент для нарад, обміну словесними зобов’язаннями. Стосунки особистого характеру стануть теплішими, романтичними, гармонійними, чуттєвими, вдасться добре провести час разом закоханим, подружжю.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам не завадить старанність у всьому, що пов’язано з рутиною. Незважаючи на вдалий хід будь-якої операції, що сьогодні не все лежить на поверхні. Можливі випадки несумлінності, умовчання, витоку, помилки, обману, крадіжки. Не варто завчасно вважати справу закінченою: незабаром можуть спливти недоліки. Стане в нагоді контроль за інструментами, дрібною технікою, ліками, матеріалами, грошима, записами в документах і «бортових журналах», якістю послуг, роботою штатних помічників і найманого персоналу.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам варто відкласти активність на другу частину дня. Після полудня загостриться інтуїція, з’являться душевні і фізичні сили для реалізації намірів, доля підкаже, як наблизити момент виконання мрії. Тригером може стати емоційної імпульс, при цьому за своїми бажаннями можна слідувати без побоювання. В ділових і особистих стосунках будуть гармонійно співіснувати взаємна вигода обопільна симпатія, складуться однаково сприятливі умови для успішних приватних угод і романтичних зустрічей.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Вранці Стрільцям варто скористатися вдалою хвилиною, але краще утриматися від побудови планів. Протягом дня увага може бути перенаправлено на домашні справи, приватну територію, внутрішню сторону бізнесу. Обставини частково вийдуть з-під контролю, або змусять у чомусь себе обмежити. Можуть стати актуальними лікувальні заходи, ремонтні роботи, вологе прибирання. Якщо щось не викликає довіри, краще провести інспекцію, перевірити захист, функціонування охоронних і сигнальних систем.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козероги можуть розраховувати на позитивні зміни, починаючи з середини дня. Почнуть формуватися умови для гармонізації відносин, отримання вигоди, комфорту, приємних відчуттів. Вдалий хід подій, хороший настрій, висока інтуїція допоможуть вибрати оптимальний шлях у будь-якій сфері, пов’язаній з партнерством, творчістю, фінансами, бізнесом, любов’ю, шлюбом, вихованням дітей. Підступність такого благополуччя – у спробі закрити очі на тимчасово згладжені симптоми не зжитих до кінця проблем.

Водолій (21.01 – 19.02)

На початку дня Водолії має право спиратися на свої звички, настрій, самопочуття. Друга половина дня змістить акценти в бік заробітків і витрат, розпорядження ресурсами і діловими можливостями, створить передумови для вдалих ділових рішень, корисних надбань з метою поліпшення побутових і робочих умов. Перевагу варто віддати тактиці, локальним завданням, утриматися від масштабних акцій. Можливий особливий інтерес до тонкощів кулінарного майстерності, річним заготівлях, продуктів і напоїв.

Риби (20.02 – 20.03)

Для Риб гармонійніше друга половина дня. В цей час дії почнуть давати віддачу, життя підкаже приємне просте рішення складної задачі. Вдасться внутрішньо розслабитися, забути про дратівливих факторів, відкласти неприємну розмову. Знайдеться місце для любові, задоволень, романтики. Буде вдаліше будь-який вибір. На цей період можна планувати роз’їзди, шопінг, платежі, косметичні процедури та масаж, безпосередні маніпуляції з інструментами, фінансами, матеріалами, кулінарними інгредієнтами.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.