Антон Яценко: “Закон Савченко” офіційно відмінено!

Опубліковано: 17.06.2017

Сьогодні Президент України Петро Порошенко підписав Закон України № 2046-VIII від 17.06.2017 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув’язнення», згідно з яким так завний “Закон Савченко відмінено”. Закон набирає чинності з завтрашнього дня.

Штандарт_Президента_Украины.svg

Про це написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook народний депутат України Антон Яценко, який є автором цього Закону.

Відтепер скасовується норма про відбування покарання «день за два» в СІЗО, один день перебування в СІЗО буде зараховуватися за один день відбування покарання у вигляді позбавлення волі.

Антон Яценко подякував всім народним депутатам, які підтримали та проголосували за ініційований ним Закон, депутатській групі “Партії «Відродження» разом з якою народний депутат працював над ним та Президенту України за те, що підписав цей важливий Закон.

“Сподіваюсь, що відтепер рівень злочинності в Україні зменшиться. А всі вбивці, ґвалтівники, крадії, наркодилери та інші порушники Закону будуть відбувати покарання у повній мірі”, – написав Антон Яценко.

Нагадаємо, що лише протягом 2016 року по «Закону Савченко» на свободу достроково вийшли близько 10 тисяч осіб. З них 1,5 тисячі – скоїли повторні злочини, 55 умисних вбивств, 760 розбійних нападів, 22 зґвалтування, 202 грабежі. Це призвело до створення криміногенної ситуації та збільшення рівня злочинності в країні.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.