Гороскоп на сьогодні 17 червня

Опубліковано: 17.06.2017

493x393_0_1550073c946da589bfe20ca87c3cf061@493x393_0xd42ee437_15147934331454679227

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні Овнам краще не прагнути до активного способу життя, утриматися від особистої ініціативи і однозначних рішень. Аж до вечора можлива невпевненість, не виключено черговий приплив сумнівів у важливому питанні. Гасити будь-які пориви може навколишня атмосфера або ваш власний внутрішній настрій. Корисно зайнятися прибиранням приміщень або території, чищенням накопичився емоційного «багажу». Ближче до ночі ймовірний душевний підйом, може несподівано з’явитися підприємливість, імпульсивність.

Телець (21.04 – 21.05)

В настрої Тельців можуть переважати лінь і мрійливість. День дозволяє продовжити період пасивності, зовнішнього бездіяльності, дає додатковий час для роздумів, перепровірок, сумнівів. Корисно програти в уяві кілька ймовірних сценаріїв цікавить сюжету. Небажано піддаватися депресивним настроям, інакше перспектива може здатися вам більш похмурою, ніж вона є насправді, є ризик опинитися в уявному глухому куті. Пізній вечір може покликати в дорогу, дати ідею.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам краще не поспішати з тим чи іншим рішенням, починанням. День підживлює сумніви, вселяє невпевненість, змушує коливатися між кількома напрямками. Дії, розпочаті на подібному тлі, можуть завести в глухий кут. В результаті, ви ризикуєте даремно витратити час, пережити розчарування. Бажано утриматися від переговорів і заяв, різкої зміни тактики, іміджу, місцеперебування. Ближче до ночі життя підкаже оригінальний, і в той же час очевидний, вихід з будь-якого положення.

Рак (22.06 – 23.07)

Вранці та вдень Ракам доведеться перебувати в невизначеності, або у стані вибору. Не виключено, що це доведеться вам за смаком, так як дозволить помріяти, потягнути час. Можливо, ваші думки будуть витати далеко від реальної точки часу і простору, в якій ви в даний момент знаходитеся. Імпульсивні нетерплячі Раки можуть нервуватися в очікуванні сигналу до старту. Їм зірки радять набратися терпіння і дочекатися вечора: в кінці дня може бути нарешті отримано потрібний стимул, уточнено мету.

Лев (24.07 – 23.08)

Сьогодні Леви не відрізняються зібраністю і рішучістю, можуть бути вразливими, вразливими. Можлива сонливість, млявість, лінь. Є ймовірність стати жертвою помисливості, неправильних побоювань, підозр. Залежно від індивідуальної «точки уразливості», бажано поберегти фізичне або психічне здоров’я. Варто уникати різких контрастів, наприклад, переходу від яскравого світла до повній темряві, від сміху до сліз. Якщо в кінці дня настане приплив сил, важливо правильно визначити вектор зусиль.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам зірки не радять намагатися штучно наводити ясність. Для того, щоб ситуація прийняла більш визначений характер, може знадобитися цілий день. Небажано форсувати діалог, здійснювати провокують вчинки або якось інакше квапити події. І собі, і співрозмовнику краще дати час на обдумування відповіді, вибудовування тактики. Пауза може бути викликана нерішучістю перед ризикованим кроком. Перш ніж його зробити, не завадить чесно визначити мету дій і ступінь ризику.

Терези (24.09 – 23.10)

Сьогодні Ваги залежні від обстановки або від рішень інших людей. Не виключено, що вам доведеться провести день в очікуванні чужої ініціативи або реакції. Аж до вечора можливо відсутність конкретики, не виключений дефіцит чогось важливого. Може не вистачати критеріїв для вибору, однозначної приводу для дій. Створити ефект невизначеності може поточне самопочуття, домашня обстановка. В кінці дня ситуація різко зміниться, імовірна несподівана активність партнера або випад з боку конкурента.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам не варто недооцінювати чинник випадковості, ігнорувати підказки, натяки, перевірені прикмети. Цей день підтримує в активному режимі вашу інтуїцію, але здатний придушити вашу пильність, спровокувати безтурботність і недбалість. Можлива схильність закривати очі на тривожні, кращі моменти, раніше часу послаблювати контроль, знімати захист. Наслідком вашого легковажності може стати проблема з технікою, здоров’ям або інше ускладнення, що вимагає термінового втручання.

Стрілець (23.11 – 21.12)

День підживлює слабкості Стрільців: підточує впевненість, перешкоджає зібраності, знижує тонус. Негативно і розслабляючи може впливати хаос в будинку, сімейна таємниця, проблема з машиною. «Терапевтичним засобом проти нудьги може стати прибирання території або житла, позбавлення від зайвого. Бажано усунути травмуючі переживання, або трансформувати їх у стимул для дій. В кінці дня подолати пасивність вам допоможе гострий емоційний імпульс, наприклад, роздратування, ревнощі.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогів день може утримувати в знайомому глухому куті. Чергову їжу можуть отримати сумніви, побоювання, недовірливість, можлива духовна слабкість. Усунути депресивний настрій допоможе правильна і чітка діагностика «хвороби». Причиною зневіри може стати самопочуття, відстрочка виконання бажань, відсутність визначеності, яка-небудь особливість вашої ситуації або темпераменту. Вечір створить передумови для конфлікту. Якщо не вдалося перемогти негативні емоції, небезпечно вихлюпувати їх на оточуючих.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям не варто захоплюватися містичними трактуваннями незрозумілих явищ. Якщо що-то в цій ситуації не піддається розумному поясненню, краще не шукати в ній таємничу підґрунтя. Те, що вранці здавалося вам загадкою або провокацією, до кінця дня отримає раціональне пояснення, або перестане цікавити, у зв’язку з новими невідкладними турботами. Однак вам варто взяти на замітку тонкі знаки згори, якщо ви відчуваєте, що вони мають для вас особливим особистим змістом, дають підказку.

Риби (20.02 – 20.03)

Риби здатні аж до вечора перебувати на роздоріжжі, в сумнівах, в глухому куті, внутрішньому діалозі. Інтуїція і логіка можуть опинитися в одночасному ступорі, особливо, якщо ви застосовуєте застарілі схеми. Не виключено момент зневіри, вичікування, чергового «безнадійного» протиріччя. Можливо спокуса піти від вирішення завдання, зняти відповідальність. Пізній вечір нагадає, що ситуація вирішиться. Можливо, вам слід змінити кут зору або тактику, набратися мужності, поглянути на справу більш чесно.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.