Антон Яценко: Скандальні звинувачення Руслани Парфьонової щодо реконструкції скверу ім. Т. Г. Шевченка та будівництва комплексу фонтанів виявились брехнею (ДОКУМЕНТ)

Опубліковано: 20.06.2017

Народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook звернувся до активістки ГО «Стоп корупція» Руслани Парфьонової з приводу фінансування реконструкції скверу Т. Г. Шевченка та будівництва комплексу фонтанів й оприлюднив офіційні документи.

«Дізнався з соцмереж, що сьогодні День народження у активістки ГО «Стоп корупції» Руслана Парфьонова (Ruslana Parfonova), яка підняла гучний скандал з приводу реконструкції скверу ім. Тараса Шевченка та будівництва комплексу фонтанів у місті Умань, – написав народний депутат. – Тому, як подарунок, персонально для пані Парфьонової викладаю офіційно отриманий витяг з Акту ревізії фінансово-господарської діяльності відділу житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Уманської міської ради, складений Північним офісом держаудитслужби в Черкаській області Державної аудиторської служби України».

В зазначеному Акті засвідчено, що НІЯКИХ порушень ні при проведенні процедури державних закупівель, ні при проведенні самих будівельно-монтажних робіт у сквері ім. Т.Г. Шевченка НЕ ВИЯВЛЕНО.

Антон Яценко запропонував Руслані Парфьоновій «роздрукувати Акт та повісити його в рамочці на стіну і любуватися ним:)». А також у цей день побажав їй «довголіття, совісті, якої у неї ніколи не було, та поменше займатися популізмом та брехнею!»

1

2

3

4

5

6

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.